2. Indie – opinie o hotelach
  3. Maharashtra – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Maharashtra Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Duże pokoje, dostęp do kuchni, dwie łazienki”

• „Miły, pomocny właściciel, bardzo dużo miejsca, dostępna kuchnia.”

• „W miarę czyta pościel.”

• „Lokalizacja bardzo fajna, wspólna przestrzeń z lodówką i mikrofalówką na plus.”

• „To było najprzyjemniejsze doświadczenie w mojej 4 tygodniowej podróży - Akshay jest wyjątkowym hostem, którego zapamiętam dzięki jego dobroci, otwartości i chęci rozmowy. Miejsce serwuje WSPANIAŁE domowe posiłki, pokój jest mały ale wygodny, a lokalizacja na tyle blisko Satary, że nie stanowi kłopotu. Do zobaczenia :)”

• „Blisko do lotniska (taxi z lotniska 360, tuktuk do lotniska 200), stacja metra jest na miejscu. W restauracjach obok bardzo dobre jedzenie. W pokojach cicho pomimo bliskości głownwj ulicy.”

• „Bardzo przyjemne miejsce. Jak na Indie cicha i spokojna okolica. Można odpocząć od głośnego miasta. Polecam taras na dachu. Właściciel bardzo miły i pomocny. Oprowadził nas po okolicy i polecił gdzie zjeść. W nocy pomógł nam dotrzeć na dworzec, gdy taksówka nie przyjechała. Jeszcze raz dziękujemy i chętnie wrócimy.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Maharashtra

na podstawie 16 352 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com