Riwiera Makarska Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Villa Gradina Ocena: 9,6

„Uprzejmość właścicieli”

• Hotel Maritimo Ocena: 10,0

„Obsługa jest perfekcyjna, miła pomocna. Czysto i przyjemnie. ”

• Apartment Mira.1 Ocena: 10,0

„Miejsce, lokal, miła właścicielka. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z pobytu w Makarskiej.”

• Hotel Milenij Ocena: 9,6

„Bardzo mila obsluga, super lokalizacja. Sniadanie z super widokiem”

• Luxury Aparthotel Ocena: 10,0

„Super personel apartament mega wykończony basen czysty i zadbany ”

• Apartmani Anda Ocena: 7,5

„Dobra lokalizacja,piękne widoki z kwatery oraz zadbany ogród.”

• „Gospodarz bardzo pomocny, zaangażowany. Na powitanie zimne napoje, śniadanie w formie mini stołu szwedzkiego. Do plaży jest trochę schodów, ale widok z balkonu to rekompensuje. Polecam ten lokal. Peter & Ljiljana, thank you for a great stay and a nice atmosphere.”

• Apartments Brusje Ocena: 10,0

„Wspaniała lokalizacja, apartament z super widokiem na morze, blisko plaże, restauracje, sklepy, bankomaty, port z możliwością skorzystania z wycieczki statkiem. Miejsce blisko atrakcji i jednocześnie ciche i spokojne. Gospodarze mili, pomocni, sympatyczni. Jest możliwość przechowywania rowerów u gospodarzy. Łazienka czysta, prysznic super. Na wyposażeniu dostępna zmywarka. Balkon z widokiem na morze, na balkonie stół i krzesła - super bo można jeść śniadania z widokiem na morze! Polecam :)”

• „Położenie hotelu. Duży balkon. Cudowny widok. Ładnie urządzony pokój. Duże okna. Codzienne sprzątanie - serwis.”

• Hotel Podgorka Ocena: 7,9

„ś Śniadania były smaczne. Ogólna czystość. Położenie hotelu przy samej plaży.”

20 Najlepszych Hoteli w regionie Riwiera Makarska