Riwiera Makarska Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Bluesun Hotel Alga Ocena: 6,2

„Lokalizacja obiektu. Śniadania. Czystość. Uprzejmy personel. ”

• Ibolja Apartments Ocena: 10,0

„Cudowne miejsce na wypoczynek. Blisko morze , sklepy restauracje....polecam.”

• Grand Hotel Slavia Ocena: 10,0

„Piękny hotel, miła obsługa. Wszystko super. Polecam.”

• Aparthotel Pecic Ocena: 8,3

„Niezwykle życzliwi gospodarze potrafią stworzyć znakomitą atmosferę w pensjonacie. Naprawdę niezwykle przyjmnie było się u nich zatrzymać. Jeśli szukacie prawdziwej chorwackiej gościnności - to jest miejsce dla Was. Dodatkowo urocze miasteczko - Gradac, wspaniała plaża, po drodze sklep. Wieczory warto spędzać na tarasie, albo w basenie obok tarasu. Piątka z plusem!”

• Hotel Labineca Ocena: 8,0

„Blisko morza.”

• Hotel Laguna Ocena: 6,2

„Miła obsługa”

• Villa Rossa Ocena: 9,2

„We were here for the second time. The facility is located close to the sea but a certain distance from the main deprtaka which ensures peace. Equipment with description. Very nice and obliging owners. Byliśmy w tym miejscu drugi raz. Obiekt znajduje się blisko morza ale w pewnej odległosci od głónego deprtaka co zapewnia spokój. Wyposażenie zgdone z opisem. Bardzo mili i uczynni właściciele.”

• „Apartament bardzo ładny, przestronny i czysty. Bardzo obszerny balkon z częściowym ( ale jednak) widokiem na morze. Właścicielka przesympatyczna. Kontakt bardzo dobry. Obiekt warty polecenia.”

• „Piękny, nowoczesny, zadbany apartament doskonale wyposażony . Bardzo miły gospodarz, świetna lokalizacja. Polecam!!!”

• „Pokój trochę mały ale wygodny, ze wszystkimi udogodnieniami. Codziennie sprzątany. Na wyższych piętrach ( budynek 8 piętrowy) problem z dostaniem się windą. Mała i wolna(pomimo, że były dwie, trzeba albo sporo czekać.... albo pójść schodami). Jedzenie w dowolnej ilości (również napoje), smaczne. Basen codziennie sprawdzany pod kątem czystości, na koniec dnia sprzątane otoczenie. Do plaży... 5m, wystarczy przejść na drugą stronę promenady, która jest tuż za ogrodzeniem. Ogólnie - BARDZO FAJNE miejsce na urlop (dla dorosłych, jaki i rodzin z dziećmi).”

28 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Riwiera Makarska

na podstawie 4 022 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com