Male Atoll Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• The Melrose Ocena: 8,8

„Dobra lokalizacja i obsługa. ”

• „Swietna wyspa, piękne plaże, czyste pokoje, obsługa w Restauracji, jedzenie.”

• „Urocza , kameralna wyspa, piękna plaża, znakomita obsługa, urozmaicone i smaczne jedzenie oraz drinki w Blue Bar. Czyste pokoje., codziennie zmieniane reczniki, suszarka,klimatyzacja napoje w pokoju. Możliwość różnorodnych wycieczek, wypożyczalnia sprzętu wodnego. Super atmosfera i miła,pomocna obsługa. Niezapomniane wrażenia, egzotyczna fauna i flora jak i dekoracje z keiatow w pokoju wykonane przez Saddama na długo zostaną w naszej pamięci. Gorąco polecam.”

• „Generalnie ośrodek zadbany , obsługa w barze bardzo miła.”

• „pyszne śniadanie i obiadokolacje ... fajna plaża ... super bungalow na plaży”

• Velassaru Maldives Ocena: 10,0

„Spędziliśmy z zona wspaniały tydzień. Obsługa na najwyższym poziomie. Kuchnia znakomita, różnorodna i na pewno zaspokoi wszystkie gusta. Super plaże, wszędzie blisko. Zjawiskowa roślinność, wszystko jest bardzo zadbane. Pokój sprzątany dwa razy lub czesciej w ciągu dnia. Idealne miejsce na urlop dla kogoś kto lubi spokój, plaże i nic nierobienie.”

• Novina Ocena: 7,9

„bardzo dużym plusem zasługującym na podkreślenie był transfer z lotniska w cenie pokoju. Od wyjścia z terminala pod drzwi pokoju byliśmy zaprowadzeni niemalże za rękę, a raczej zawiezieni. Następnego dnia wyruszaliśmy dalej lokalnym promem, obsługa hotelu zawiozła nas za darmo także na przystań i pokazała gdzie kupić bilety. Ogólnie personel bardzo sympatyczny, uśmiechnięty, służący pomocą, ale nie nachalny. Winda w hotelu bardzo pomocna gdy podróżujesz z małym dzieckiem i wielkimi walizkami.”

• Off Day Inn Ocena: 5,0

„położenie”

• „Śniadania pyszne, z dużym wyborem potraw. Bardzo miła obsługa. Przytulny bungalow na plaży, codziennie sprzątany, wygodne łóżka. Na terenie resortu kilka restauracji do wyboru, szczególnie polecamy Italian Restaurant!”

• Bandos Maldives Ocena: 9,2

„Polecam Willa Garden :) obok basenu. Lepiej położona niż pokoje standard czy deluxe Basen obok Willi Garden :))) Blisko Lotniska 25 minut łodzią Personel zawsze pomocny i uśmiechnięty. Wyspę można zwiedzić w 20 minut piechota”

20 Najlepszych Hoteli w regionie Male Atoll