Majorka Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Cassandra Ocena: 8,3

„dobra lokalizacja .personel bardzo miły i pomocny .obsluga sprawna i szybka bardzo przyjazdna.jedzenie dobre i w niskiej cenie .jak na 3 gwiazdkowy hotel bylam mile zaskoczona codzienne sprzotane pokoje drinki serwowane przy basenie .za tak niska cene nie spodziewalam sie takiej jakosci .polecam serdecznie .”

• UR Portofino Ocena: 7,9

„Cisza, spokój, nikt nie był nachalny, profesjonalne podejście do klienta. ”

• „- Czysty pokój,hotel - Dobre jedzenie( duży wybór), piwo, whisky, napoje oryginalne w cenie all inclusive - miły personel - nocne zabawy (szczególnie świetny rockowy zespół) - dobra lokalizacja Polecam ten hotel”

• „Bardzo dobre jedzenie, super widok, do plaży mniej niż 5 minut spacerem :) ”

• Planet One Hotel Ocena: 6,7

„Na Plus personel: Pani Dalija - mówi perfekt w języku polskim. Lokalizacja bardzo blisko plaży - druga linia zabudowy Blisko przystanek autobusowy. Codziennie sprzątany pokój.”

• Hotel Mediodía Ocena: 8,8

„Straszeni opiniami o głośnych imprezach do godzin porannych pojechaliśmy tam ze sceptycznym nastawieniem, ale hotel okazał się strzałem w dziesiątkę. Majorka nie jest od siedzenia w pokoju, a za tę cenę lepszej lokalizacji i komfortu raczej nie da się wymarzyć. Plus za obfite śniadania, obiadokolacje i bardzo miłą obsługę.”

• „Wszystko było znakomite. Hotel położony w cichej okolicy ale zaraz obok samej starówki (10 min na piechotę do katedry). Idealne miejsce na zwiedzanie Palmy.”

• „Piękny widok, klimatyczna spokojna miejscowość, wygodne apartamenty.”

• Apartamentos Midas Ocena: 10,0

„apartament bardzo blisko morza , z pieknym widokiem ,pokoje sprzatane codziennie”

• „Śniadania bardzo dobre , kolacje wspaniałe . Bardzo czysto , profesjonalny personel , pełen relaks . Hotel bez zarzutu .”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Majorka

na podstawie 71 735 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com