małopolskie Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hostel 1902 Ocena: 9,6

„Czułam się swobodnie, dosłownie jak w domu! Polecam każdemu! ”

• Hotel Imperiale Ocena: 10,0

„Sporo jeżdżę po kraju i nie pamietam czy gdziekolwiek spotkałem się z aż tak wysoką kulturą i pomocą ze strony personelu. Pokój czysty, materace wygodne. Wszystko działa. Bardzo dziękuje!”

• „Bardzo fajny pobyt,dobra lokalizacja, super jedzenie. Polecam”

• Hotel Góralski Raj Ocena: 5,0

„Obsługa w porządku, cisza ”

• Hostel Folklor Ocena: 3,3

„Największym i jedynym plusem była lokalizacja. Tylko ona jest tam faktycznym udogodnieniem.”

• Hotel Belvedere Ocena: 9,6

„Personel hotelu spełnił moje oczekiwania i choć wyznaję zasadę, iż w swym pięciopoziomowym gdańskim domu wielkości 500 m2, w którym mieszkam nie mogę doświadczyć większego luksusu, jednak pokój klasy Premium i Apartament Prezydencki odpowiadały moim hotelowym standardom, przy tym odpowiadając jedynie conajmniej 25 % standardowi mej kamienicy, w której mieszkam. Co prawda pokojowe meble są dość zniszczone, ale mimo to oddają pierwotny wygląd hotelowego interioru. Śniadanie tętni urozmaiconym wyborem. Polecam zdecydowanie Belvedere Zakopane Hotel. Wojciech z Gdańska”

• „Bardzo miłe miejsce godne polecenia - blisko krupówek, z własnym parkingiem, świetnie wyposażony. Pokój czysty, łazienka też, łóżka wygodne - na pewno będzie na liście moich ulubionych miejsc w Zakopanym”

• „Pokój klasy De Lux z widokiem na Tatry, a w tym na Giewont jest rewelacyjnie wykończony w niespotykanym w innym zakopiańskim miejscu stylu i jako bywalec takich sieci jak Marriott, Hilton, Radisson Blu (dawny SAS), IHG a w tym marki takiej jak Holiday Inn a także Accor Hotels, Qubus, uważam, że po kapitalnym remoncie Accor Hotels Mercure Kasprowy Zakopane na wielu płaszczyznach a w tym na płaszczyźnie jakości stylu i wykończenia zdecydowanie je przewyższa. Uprzejmość obsługi hotelowej jest na najwyższym poziomie i od razu daje się zauważyć , iż nie czyni ona tego na pokaz.”

• Hotel Górski Ocena: 7,9

„Śniadanie bardzo dobre, obfite i smaczne”

• „Śniadania bardzo smaczne z regionalnych produktów, duży basen, spokój, w miarę kameralnie.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie małopolskie

na podstawie 227 366 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com