2. Francja – opinie o hotelach
  3. Francja – opinie o hotelach
Manche Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wspaniałe miejsce na wypoczynek i wyciszenie.”

• „Apartament bardzo ładnie i gustownie urządzony, bardzo czysty. Łóżko i kanapa bardzo wygodne. Łazienka duża. Możliwość ustawienia ogrzewania. Bardzo dobry kontakt. Serdecznie wszystkim polecam.”

• La Gilberdiere Ocena: 10

„Piękne okolica ,właściciel bardzo miły pomocny i serdeczny . Dogadaliśmy się pomimo tłumacza....Do klasztoru bardzo blisko. Bardzo dobra komunikacja, właściciel czekał na nas.Mieszkanie urządzone w bardzo miłej atmosferze. Kuchnia i inne pomieszczenia dobrze wyposażone. 🥰👌Pościel i ręczniki czyste .Z rana cuduwny odgłos piania koguta ... W inna porę roku cudowne miejsce by wypić kawę na tarasie 🥰🥰🥰obiekt zadbany .”

• „bardzo fajni gospodarze, chetni do pomocy i reagujacy na kazda prosbe, gdy czegos brakuje.”

• La Besnerais Ocena: 10

„Niesamowity klimat, sala do gier, położenie domu.”

• La Doris Ocena: 10

„Wystrój”

• „Bardzo miła kompleksowa obsługa ze strony właściciela/obsługi.”

• „Świetna lokalizacja, dostęp do basenu, plac zabaw dla dzieci, parking tuż przy apartamencie”

• „Piękne wykończenie domu z drewna, czysto i dobrze wyposażone, nawet w suszarkę do ubrań. Ogród duży.”

• „Wyposażenie obiektu na najwyższym poziomie”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Manche

na podstawie 38 515 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com