Metro Manila Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Miła obsługa, gorąca woda za darmo, tv room, brak trzęsień ziemi, ”

• „Mimo wielu niedociągnięć czuć było, że personel się mocno stara, żeby było jak najlepiej. Nawet polecili nam dojazd na lotnisko za pomocą aplikacji Grab - bardzo polecamy, taksówkarze Was po prostu okradną. Dostaliśmy też śniadanie na wynos bo lot mieliśmy z samego rana i pobudkę o 3:30 - nie było z tym problemu. Ogólnie cała Manila to jeden wielki... syf (niestety, ale taka jest prawda). ”

• The Manila Hotel Ocena: 9,6

„Urozmaicone śniadanie, ale bardziej dla Azjatów, choć i Europejczyk nie będzie chodził głodny. Bardzo wygodne łóżko i poduszki. Personel miły i uczynny. Nie było żadnego problemu z wydrukowaniem biletu lotniczego. Okolica zielona, piękna, Intramuros jest zupełnie inny od reszty miasta, idealny na spacery.”

• „Komfort, czystość, lokalizacja zdecydowanie na plus. Personel pomocny i restauracja w hotelu z pysznym jedzeniem.”

• Lotus Garden Hotel Ocena: 8,3

„Uprzejma i pomocna obsługa. Przestronne pokoje i smaczne śniadanie. Lokalizacja w okolicy zabytkowej dzielnicy i ambasady USA.”

• „wszystko bylo zgodne z opisem”

• „Pomocny personel”

• Hotel 101 Manila Ocena: 7,5

„Świetna lokalizacja, w nowej części Manilii.”

• „śniadania super, każdy znajdzie coś dla siebie. Basen ok, przemiła obsługa. polecam!”

• Savoy Hotel Manila Ocena: 8,8

„Komfortowy hotel w pobliżu lotniska, idealny na pobyt transferowy, wszystkie udogodnienia w pokoju, internet dobrej jakości, śniadanie w porządku.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Metro Manila

na podstawie 9 042 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com