Marmarosz Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Acasa la bunicu Ocena: 9,6

„Wystrój i wygodne łóżka Smaczna kuchnia Lokalizacja na uboczu Przyjaźni właściciele Obiekt wygląda na nowy ”

• Vila Livia Borsa Ocena: 10,0

„Właścicielka bardzo miła, bardzo pomocna, dba o gości, dobrze mówi po angielsku. W domu wygodnie, czysto, ładnie. Pokój na pietrze, z balkonem i widokiem na góry ! Wygodne miejsce postojowe dla samochodu na terenie posesji.”

• Hotel New Ocena: 7,5

„Hotel położony w osiedlowej okolicy, trochę schowany za główną ulicą. Czysto, wygodnie, miła obsługa. Śniadania smaczne, choć skromne. Każdy dostaje swój talerz z wędlina, serem, czymś na ciepło (np.jajecznica), itp. Odległość od zabytkowego centrum, to ok.45min na piechotę.”

• Hotel Diafan Ocena: 8,8

„Lokalizacja bardzo fajna. Czysto, miła obsługa. Dobre śniadanie.”

• Colt de rai Ocena: 10,0

„Pani, która zarządza obiektem jest wyjątkowa. Bardzo miła i pomocna. Obiekt umieszczony jest w nieco trudnym do zlokalizowania terenie p. Ania wyjechała po nas, żeby wskazać nam drogę. Pomogła zlokalizować interesujące miejsca w okolicy. Zapewniła prywatność i poczęstowała nas pysznym ciastem oraz wypiekami. Apartament był duży, przestronny i bardzo czysty. Nie wierze, że znajdziecie coś lepszego w tej okolicy.”

• Hotel Europa Ocena: 10,0

„Czysto, wygodnie, bardzo dobre śniadania, łącznie ze świeżo wyciskanym sokiem. Hotel godny polecenia, za bardzo dobą cenę.”

• Coasta cu Izvoare Ocena: 4,2

„Zdjęcia zamieszczone na stronie Booking to nie są zdjęcia tego domu w którym nocowaliśmy! - dla mnie to jest oszustwo! Gdyby nie to że przyjechaliśmy późno w nocy na pewno byśmy zrezygnowali. W rzeczywistości nocowaliśmy w domu rodzinnym w centrum miasta, w dusznym pokoiku na poddaszu do którego trzeba było się wspiąć po stromych schodach (z walizkami to nie lada wyczyn). Dostęp do jedynej łazienki dzielonej z rodziną i innymi kwaterującymi znajdującej się na pierwszym piętrze, podobnie z dostępem do kuchni - na parterze. Wyposażenie pokoiku to dwa rozkładane łóżka i stolik z telewizorem - brak jakichkolwiek szafek czy chociażby wieszaka. Dom bardzo czysty i właścicielka miła ale pobyt mało komfortowy. Za takie pieniądze stanowczo nie polecam !”

• „Wystój pokoju był rustykalny, bardzo klimatyczny. Niczego nam nie brakowało i było czysto. Przed domem był piękny ogródek. Skorzystaliśmy z możliwości i wykupiliśmy kolację i śniadanie, co było dobrym pomysłem, bo jedzenie było pyszne i domowe. Jedzenie było podawane na werandzie przed drugim budynkiem (można też było jeść w środku). Gospodyni była bardzo miła, choć nie mówiła po angielsku, ale to nam nie przeszkadzało - dogadaliśmy się :) Okolica to klimatyczna wioska. Jest mnóstwo starych, drewnianych, malowanych cerkwi oraz pięknych rzeźbionych bram marmaroskich. Do Sapanty około 30 min drogi. Polecamy!”

• Lux Apartment Ocena: 7,5

„Atutem apartamentu jest pralka. Apartament jest także bardzo przestronny. Po drugiej stronie ulicy, za marketem, jest ryneczek z lokalnymi produktami. W pobliżu duża galeria handlowa. Bez problemu można było odebrać klucze i później je zostawić. W okolicy budynku darmowe parkingi.”

• Hotel Gabriela Ocena: 7,1

„Duży obiekt położony bezpośrednio przy szosie, co ułatwia dojazd. Duży i wygodny parking. Możliwość zobaczenia jak wygląda rumuńskie wesele (hotel ma wydzieloną salę weselną, przy zamkniętych oknach jest dosyć cicho). Czysto. Obfite śniadanie.”

19 Najlepszych Hoteli w regionie Marmarosz