Marmarosz Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Casa Blanca Ocena: 9,2

„Hotel fajny na jedną noc. Fajny widok z balkonu.”

• Hotel Europa Ocena: 10,0

„Czysto, wygodnie, bardzo dobre śniadania, łącznie ze świeżo wyciskanym sokiem. Hotel godny polecenia, za bardzo dobą cenę.”

• Casa Chis Ocena: 9,6

„Miła atmosfera i niespodzianka w postaci bezpłatnego śniadania.”

• Coasta cu Izvoare Ocena: 4,2

„Zdjęcia zamieszczone na stronie Booking to nie są zdjęcia tego domu w którym nocowaliśmy! - dla mnie to jest oszustwo! Gdyby nie to że przyjechaliśmy późno w nocy na pewno byśmy zrezygnowali. W rzeczywistości nocowaliśmy w domu rodzinnym w centrum miasta, w dusznym pokoiku na poddaszu do którego trzeba było się wspiąć po stromych schodach (z walizkami to nie lada wyczyn). Dostęp do jedynej łazienki dzielonej z rodziną i innymi kwaterującymi znajdującej się na pierwszym piętrze, podobnie z dostępem do kuchni - na parterze. Wyposażenie pokoiku to dwa rozkładane łóżka i stolik z telewizorem - brak jakichkolwiek szafek czy chociażby wieszaka. Dom bardzo czysty i właścicielka miła ale pobyt mało komfortowy. Za takie pieniądze stanowczo nie polecam !”

• „Wystój pokoju był rustykalny, bardzo klimatyczny. Niczego nam nie brakowało i było czysto. Przed domem był piękny ogródek. Skorzystaliśmy z możliwości i wykupiliśmy kolację i śniadanie, co było dobrym pomysłem, bo jedzenie było pyszne i domowe. Jedzenie było podawane na werandzie przed drugim budynkiem (można też było jeść w środku). Gospodyni była bardzo miła, choć nie mówiła po angielsku, ale to nam nie przeszkadzało - dogadaliśmy się :) Okolica to klimatyczna wioska. Jest mnóstwo starych, drewnianych, malowanych cerkwi oraz pięknych rzeźbionych bram marmaroskich. Do Sapanty około 30 min drogi. Polecamy!”

• Lux Apartment Ocena: 7,5

„Atutem apartamentu jest pralka. Apartament jest także bardzo przestronny. Po drugiej stronie ulicy, za marketem, jest ryneczek z lokalnymi produktami. W pobliżu duża galeria handlowa. Bez problemu można było odebrać klucze i później je zostawić. W okolicy budynku darmowe parkingi.”

• Hotel Gabriela Ocena: 7,1

„Duży obiekt położony bezpośrednio przy szosie, co ułatwia dojazd. Duży i wygodny parking. Możliwość zobaczenia jak wygląda rumuńskie wesele (hotel ma wydzieloną salę weselną, przy zamkniętych oknach jest dosyć cicho). Czysto. Obfite śniadanie.”

• Motel Buti Ocena: 9,2

„Bardzo dobra obsługa w recepcji, wszelkie udogodnienia, parking, potrzeby, pytania - Kinga is THE BEST.”

• Vila Livia Borsa Ocena: 10,0

„Łóżko bardzo wygodne. Byliśmy sami na piętrze, więc łazienka była przeznaczona tylko dla nas. Bardzo mili i uczynni gospodarze. Komunikacja w język angielskim bez problemu ;). Bezpieczna okolica, miejsce dla samochodu pod wiatą na terenie obiektu. Trzeba było dojechać do samej Borsy, ale to żaden problem jak się ma samochód. Zresztą i tak przemieszczaliśmy się samochodem żeby dotrzeć do szlaków. A przynajmniej byliśmy z dala od zgiełku i ruchu ulicznego.”

• Eurohotel Ocena: 7,5

„basen”