Marchfeld Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Jesteśmy mile zaskoczeni tym miejscem i przemiłą obsługą. Niestety ze względu na naszą nieznajomość języków obcych nie mogliśmy w pełni skorzystać z dobrodziejstw tego miejsca. Stare zabudowania ale bardzo czyste i dobrze utrzymane. Restauracja specyficzna ale bardzo dobra. Wino i chleb z dodatkami. Szkoda, że byliśmy tylko jedną noc ( tranzyt Albania->Polska). Ogólnie bardzo polecamy wizytę w tym miejscu👌👍🏻”

• „Super lokalizacja na przerwę w podróży, blisko lotniska, hotel zapewnia transfer lotniskowy”

• Hotel Altes Kloster Ocena: 10,0

„Czysty i ładnie urządzony hotel, dogodna lokalizacja dla zwiedzających Wiedeń, Bratysławę oraz planujący w wycieczki rowerowe nad Dunajem ”

• „śniadanie i pizzeria super”

• Hotel Marc Aurel Ocena: 7,5

„MIŁA OBSŁUGA, WYGODNY PARKING ,DOBRA LOKALIZACJA ,DOBRE JEDZENIE,WYGODNE ŁÓZKO”

• „Zatrzymalismy sie tam 2 razy: w drodze do i z Chorwacji. Pierwszy raz byl prawie perfekcyjny, jedynie klimatyzacja w jednym z pokoi nie dzialala zbyt dobrze i bylo troche duszno. Sniadanko bylo bardzo urozmaicone, nam najbardziej podobaly sie swieze soki, croissanty i kawa. Byla tez bardzo dobra wegetarianska zupa-krem. Fanastycznie wygodne lozka!”

• Hotel Altes Kloster Ocena: 9,6

„Ciekawy Hotel w fajnym miejscu z duszą i historią , bardzo dobre śniadania ,czysto w pokoju + bardzo wygodne łózka i sauna ;)”

• „doskonała lokalizacja przy drodze z Wiedeń - Brno”

• „Bardzo dobre miejsce na nocleg w trasie pn-pd lub pd-pn”

• „Nocleg spełnił nasze oczekiwania. Było czysto i ciepło. Miejsce na auto pod samym oknem.”

5 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Marchfeld

na podstawie 291 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com

Marchfeld – zobacz wszystkie obiekty w tym regionie