Maresme Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Czysto, bardzo miły i pomocny personel! Fajna opcja z przechowaniem bagażu. ”

• Hotel Haromar Ocena: 6,7

„Wygodne łóżka i super lokalizacja”

• „Baseny, rozrywka, kuchnia”

• „Śniadanie ok”

• „Super”

• „Bardzo duży wybór dań, jedne dobre inne trochę gorsze ale każdy coś dla siebie znajdzie. Bliziutko na plażę i stację kolejową. Boczny widok na morze.”

• „Wszystko było ok ! Podpowiedzi pani Asi bezcenne! Asia bardzo życzliwa i pomocna. Dziękujemy pięknie ! Polecam Gironę ( katedra że Stworzeniem Świata 7 E) i Monteseratt (koniecznie wjazd kolejką linową 11 E tam i powrót ). Zobaczcie koniecznie. Naprawdę warto !”

• Hotel President Ocena: 8,8

„Bardzo smaczne , zróżnicowane śniadanie , dobra kawa , codzienne sprzątanie i wymiana ręczników ,miła i bardzo pomocna obsługa . Polecamy z czystym sumieniem i na chętnie wrócimy .”

• ALEGRIA Espanya Ocena: 8,3

„Bardzo dobra lokalizacja, blisko plaży oraz stacji kolejowej z której odjeżdzają pociągi do Barcelony co pół godziny. Miła obsługa, czyste pokoje i łazienki oraz bezpieczna okolica. Śniadanie i kolacje bardzo smaczne i różnorodne.”

• Mercè Ocena: 10,0

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Przepiękny hotel, przemiła obsługa oraz świetna lokalizacja. Pokój w którym mieszkaliśmy był bardzo przestronny i komfortowy. Bardzo polecamy możliwość stołowania się w tym hotelu. My mieliśmy wykupione śniadania i były one PRZEPYSZNE. Bardzo duży wybór - pieczywa, sera, wędlin, soków, ciast - Po prostu "niebo w gębie". Jeśli zastanawiacie się czy warto, to uwierzcie WARTO !! :) Napewno tam wrócimy :)”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Maresme

na podstawie 8 291 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com