Marmara Region Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Zirve Ocena: 9,2

„Blisko centrum, bardzo dobre śniadania, wygodne łóżka, ręczniki wymieniane codziennie.”

• Kumru Hotel Ocena: 10,0

„Przytulny, mały hotel, położony w rewelacyjnym miejscu, bardzo blisko wszelakich atrakcji ( zabytków, knajpeczek, sklepów z pamiątkami, "marketów"), jednak w spokojnej i cichej uliczce. Na ostatnim pietrze taras z widokiem na miasto i morze. W naszym pokoju ( mały, czysty, przytulny) balkon, idealne miejsce na odpoczynek po całodniowym zwiedzaniu w upale :) a co najważniejsze przemiła i bardzo pomocna obsługa. Atrakcyjna cena, tak jak za hostel. To wszystko powoduje ze mogę polecić to miejsce. Jeśli zawitam jeszcze kiedyś w Stambule, na pewno zatrzymam się w Kumru. :)”

• „Dość rozbudowane śniadanie. Parking dla gości hotelu.”

• Hilly Hotel Ocena: 8,8

„Lubię ten hotel, choć obsługa słabo mówi po angielsku ale nadrabia ten brak dobrymi chęciami. Pokoje przestronne, nowoczesne. Hotel serwuje doskonałe śniadania.”

• „Mikroskopijny pokój z jeszcze mniejszą łazienką. Bardzo mili i pomocni gospodarze, personel mówi w języku angielskim i rosyjskim. Przepyszne i bogate śniadania z cudownym widokiem na Bosfor. Codzienne sprzątanie. Doskonała lokalizacja do Błękitnego Meczetu 5 min spacerkiem.”

• „Największym plusem jest lokalizacja, w samym centrum starego miasta, wspaniałe śniadania oraz widok z tarasu na dachu - wprost na Błękitny meczet oraz Hagia Sophię ;)))”

• Sidonya Hotel Ocena: 8,3

„śNiadania. Dla każdego coś. Warzywa, sery wszelakie - z sześć gatunków, wędliny, jajka, płatki, miody, owoce, tureckie specjały (nie mam pojęcia jak się nazywają), ciasta. No I to towarzystwo (mewy stoja na parapecie I nie spuszczają oczu z jedzących) ;-d !!!!!!! I ten widok !!!!!!! Hotel, to zwykły, przyzwoity hotel. Bardzo czysto. Meble, jak to często bywa z dość tanich materiałów, ale są ok. Internet działa bez zarzutu. Kontakt z obsługą doskonały. Niestety, zdarzyły mi się dwie przygody. W pierwszą noc kapało z sufitu. W ostatni dzień popsuły się drzwi. No, ale to złośliwość przedmiotów martwych. Zaproponowano zmianę pokoju. Ponieważ już nie kapało, zostałam w swoim. Przyjechałam autobusem z Bułgarii. śWietny dojazd z dworca autobusowego Esenler Otogari. W ogóle do brze skomunikowana dzielnica. ”

• Viva Deluxe Hotel Ocena: 7,1

„Na Plus personel w szczególności Mustafa i Umut”

• „Lokalizacja jest bardzo dobra.”

• „Znakomite położenie i bardzo uprzejma obsługa”

24 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Marmara Region

na podstawie 40 951 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com