2. Turcja – opinie o hotelach
  3. Marmara Region – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Marmara Region Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Obiekt wart polecenia. Lokalizacja doskonała. Blisko najważniejszych atrakcji historycznych. Wokoło mnóstwo sklepików i restauracji. Osoba zarządzająca bardzo miła, pomocna, w stałym kontakcie.”

• „Bardzo wygodne łóżko.”

• HOFT Cihangir Ocena: 10

„Piękny widok, wszystkie udogodnienia w apartamencie, zgodne z opisem bardzo dobra lokalizacja w okolicy wiele sklepów i restauracji.”

• „Świetna lokalizacja. Bardzo pomocny i miły gospodarz.”

• „Mieszkanie w dzielnicy Galata, jedno z wielu, które oferuje Meroddi, my mieszkaliśmy przy jednej z uliczek otaczających Wieżę Galata, kilka kroków od miejsca meldunku. Świetna lokalizacja do zwiedzania Konstantynopola. Mieszkanie zlokalizowane było w sutenerze, wyposażone zgodnie z opisem w ofercie. Bardzo fajne stylowe meble. Bardzo czysta pościel i ręczniki, meldunek przebiegł dość sprawnie, śniadanie otrzymaliśmy w restauracji obok wynajętego mieszkania, dość skromne, ale wystarczające.”

• Kilit no 1 Ocena: 3

„Hotel jest usytuowany w samym centrum miasta. Jest stamtąd blisko do wielu głównych atrakcji. Cena za wynajem była bardzo atrakcyjna.”

• RAZI TURIZM Ocena: 10

„po raz kolejny wrocitam w to miejsce ponieważ było mi tu dobrze.tak jak śpię tutaj to nieście nigdzie indziej.dobra energia świetne łóżko super wypoczynek.spalabym tam całymi dniami..wróciłam dla kota ale niestety nie wrócił.m9ze następnym razem.polecam .chętnie bym jeszcze została.”

• Marmada Suites Ocena: 8

„Apartament w świetnej lokalizacji i cenie. Czysto i przyjemnie. Serdecznie polecam.”

• „Apartament czysty, dobrze wyposażony. Znajduje się w bardzo ruchliwej i głośnej części miasta, w pobliżu portu. Zaparkować można jedynie na płatnym parkingu w niedalekiej odległości od lokalu.”

• Historic Galata Ocena: 7

„Świetna lokalizacja, miła obsługa i ciekawe pomysły na wnętrza.”