Marrakech-Safi Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Ladne, jasne pokoje. Dobra lokalizacja. Na miejscu jest SPA, mozna zamowic masaz hammam - polecam.”

• Hotel Agnaoue Ocena: 5,4

„Lokalizacja genialna. Wszedzie blisko. Mi osobiscie halas nie przeszkadzal w spaniu. Zdawalam sobie sprawe w jakiej lokalizacji wybieram hotel”

• Riad Le Grand Large Ocena: 10,0

„lokalizacja”

• Riad Tamazouzt Ocena: 10,0

„Lokalizacja na duży plus. Bardzo miły gospodarz, pomógł nam w kilku sprawach. Fajny i zadbany hotelik. ”

• Riad N10 Ocena: 9,6

„Swietna lokalizacja (moze byc problem z odnalezieniem riadu przy pierwszej wizycie). Bardzo mily i pomocny personel, smaczne sniadanie, piekny i zadbany taras.”

• Hostel Waka Waka Ocena: 7,1

„wszystko ok”

• „Hotel ładny, czysty, oddalony trochę od Imlil, ale za to widoki są piękne. Obsługa b.miła i życzliwa. Serdecznie polecam!”

• Hostel Mamma Africa Ocena: 8,8

„Skromy, czysty pokój. Czysta łazienka i toaleta. Bardzo pomocny i miły właściciel. Bardzo dobre położenie nieco na uboczu mediny, przez to w miarę cicho i mało ludzi. Polecam.”

• „śniadanie bardzo dobre. miejsce klimatyczne. poleciałbym bardzo gdyby nie rzeczy poniżej. jest możliwość kupienia u nich alkoholu, niestety ceny są koszmarne. piwo 250ml za 3 euro, a wino (najtańsze z pobliskiego sklepu) za 4 EUR sprzedają za 18 EUR. córka właścicieli jest sympatyczna. gdy właściciel-ojciec przychodził i wydzierał się na nas to ona przychodziła i uspokajała sytuacje, mówiąc żebyśmy się niczym nie martwili, że wszystko jest w porządku. chodzą po riadzie dwa śliczne i puszyste kotki <3”

• Riad Losra Ocena: 9,2

„Riad bardzo klimatyczny urządzony w marokańskim stylu. Duży plus dla Personelu a konkretnie dla Właściciela oraz jego Syna którzy prowadzą ten obiekt. Naprawdę dbają o swoich gości, powiedzieli nam ile powinny kosztować taksówki do Centrum czy przyprawy na targu tak aby nie przepłacać, na życzenie specjalne o 12 w nocy dostaliśmy szklankę świeżo wyciskanego soku pomarańczowego - Zdecydowanie polecam !”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Marrakech-Safi

na podstawie 15 202 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com