Massachusetts Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Hotel trochę na uboczu ale shuttle service jesteś bez zastrzeżeń, staff bardzo pomocny, duży wybór rzeczy na śniadanie i pyszna kawa w lobby!”

• „Lokalizacja blisko autostrady i centrum handlowego oraz cena.”

• Charles River Inn Ocena: 8,3

„Spokój położenie nad rzeką”

• „Hotel nie posiadał naszej rezerwacji z booking.com :( mimo, ze otrzymaliśmy potwierdzenie! Szczęściem obiekt posiadał wolne miejsca. Zapłaciliśmy drożej, niż w rezerwacji bookingu.”

• The Langham Boston Ocena: 10,0

„rewelacyjny hotel, od wygodnych lozek poczynajac na wspanialym serwisie kończąc :)”

• „Łóżka niesamowicie wygodne”

• „Śniadanie dobre, droga kawa/jakość, brak espresso, pokoje dobre, łóżko dobre, Dobra lokalizacja oraz super położenie do porannego biegania,”

• „Bardzo miła i profesjonalna obsługa recepcji szczególnie Pani Roseann, której bardzo dziękujemy. Roseann at the reception is very nice and profesional. We would like to thank her for help”

• „Personel bardzo przyjaźnie nastawiony do gości, pomocny. Bardzo dobra lokalizacja hotelu, dobry dojazd do lotniska i innych atrakcyjnych miejsc w mieście.”

• HI - Boston Hostel Ocena: 8,8

„Niezwykle wygodne łóżka oraz bardzo szybkie Wi-Fi They have got really comfortable beds and fast Wi-Fi.”

27 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Massachusetts

na podstawie 29 783 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com