2. Sri Lanka – opinie o hotelach
  3. Matale District – opinie o hotelach
Matale District Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Riverston Hub Ocena: 5

„Ciekawa lokalizacja w górach, zwłaszcza dla osób, które oczekują spokoju podczas pobytu, ładny widok. Sympatyczni, pomocni uczynni właściciele. Nieco zabawni. Smaczne posiłki w restauracji za niewysoką cenę”

• il Frangipane Ocena: 10

„Hotel zdecydowanie godny polecam. Wyjątkowa obsługa. Piękny i zadbany ogród z basenem. Czysty i przestrzenny pokój. Obsługa pomogła także w zorganizowaniu safari. Smaczne śniadania oraz soki ze świeżych owoców.”

• Hotel Sigiriya Ocena: 9

„Ładnie zaaranżowany hotel, czysty, klimatyczny. Blisko knajpek i centrum miasteczka. Szczególnie miły był Pan sprzątający, który w podzięce za drobny napiwek bardzo się starał. Polecam to miejsce”

• „Świetna lokalizacja, pokoje czyste, bardzo dobre lokalne śniadania. Piękne widoki. Polecamy :)”

• The Royal Garden Ocena: 1

„Nic”

• Lankapura Heritage Ocena: 10

„Lokalizacja, świetny basen, śniadanie smaczne, świeżo przygotowane, obsługa bardzo się stara aby pomóc nawet w kryzysowej sytuacji. Chłopak które pracuje w hotelu zabrał nas do apteki w kryzysie, pomógł kupić leki.”

• „Hotel położony w ładnym otoczeniu. Na balkonie czasem pojawiają się małpy. W hotelu jest bardzo fajny basen typu infinity pool z ładnym widokiem na jezioro. Bardzo szeroki wybór jedzenia na śniadaniu.”

• „Piękny widok na Lwią Skałę, smaczne śniadania, bardzo pomocny gospodarz.”

• „Dobra lokalizacja do zwiedzania Sigirya i okolic. Piękny widok na Lion Rock. Czysty i ciepły basen.”

• „Super miejscówka, cicho mimo, że prawie w centrum, super obsługa, wspaniały basen, dobrze działająca klimatyzacja”