Matale District Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Sigiriya Ocena: 10,0

„Świetny hotel. Bardzo dobra baza wypadowa do zwiedzania okolicy. Atmosfera relaksu. Super basen z widokiem na Lion`s Rock. Pyszne śniadania i serwis. Polecam.”

• Green House Resort Ocena: 9,2

„Przemiła obsługa, wspaniały ogród przed wejściem do pokoju, duże i wygodne łóżka ”

• girilena resort Ocena: 9,6

„Wszystko na duży plus. Jedzenie pycha, duże i urozmaicone sniadania, pyszny obiad. Pokój czysty schludny i zadbany. Klima działa. Łóżko wygodne. Piękny taras z widokiem na ogród. Do centrum 10-15min. Czego chcieć więcej. I give a huge tumb for everything. Food good, big and different brekfasts, really good dinner. Rooms are clean and tidy. Aircondition works. Beads are comfortable and clean!. Nice balcony with garden view. About 10-15min to centrum on foot. To dambula rock temple 10min walk. Very nice and helpfull owner.”

• „Gospodarz załatwił nam jeepa na safari w dobrej cenie. Była do dyspozycji "restauracja" z aneksem kuchennym. W pobliżu domku jest stragan z dużą ilością różnych owoców. Domek jest bardzo blisko głównej atrakcji - świątyni.”

• „Super lokalizacja, wspaniały azjatycki klimat, małpy biegające po terenie hotelu ;) bardzo miły personel ”

• Dream Village Ocena: 10,0

„Wspaniałe miejsce! Bardzo gorąco polecam. Przemili, niesamowicie pomocni właściciele, duże, piekne i bardzo czyste pokoje, dogodna lokalizacja. O jedzeniu nie da się napisać, trzeba samemu spróbować. Delicje, a porcje tak ogromne, że nie da się zjeść :)”

• Sigiriya Village Ocena: 10,0

„Piękny ogród, komfortowe domki, pyszne, bardzo urozmaicone śniadanie. Widok na górę, niedaleko kilka knajpek i sklepów, zakładów wytwarzających pamiątki. Świetne miejsce na 2-3 dni urlopu na Sri Lance. ”

• New Peacock Resort Ocena: 9,2

„Bardzo miły personel. Olbrzymie i bardzo dobre śniadanie. Czysty i wygodny pokój.”

• Tiny Holiday Resort Ocena: 8,3

„bardzo miły wlasciciel . pomocny we wszystkim”

• Sigiri Jungle Villa Ocena: 10,0

„Polecam z całego serca, hotel położony w przepięknym zakątku. Pokoje ladne, czyste i zadbane. Za taką cenę nigdzie na Się Lance nie mieliśmy takiego komfortu. Właściciele mili, można porozmawiać, ale mi narzucają się. Polecam, z czystym sumieniem 10/10 :)”

15 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Matale District

na podstawie 897 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com