Matara District Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Surf Sea Breeze Ocena: 7,1

„Położenie,jak z bajki, ogród nad brzegiem morza. Dobre jedzenie, klimatyzacja, moskitiera. Uważać na jeżowce. Miła obsługa. Cisza i spokój. Leżaki na płazy, brak hamakow ze zdjęć. ”

• „Lokalizacja”

• Mama's place mirissa Ocena: 10,0

„Blisko plaży i spokojna okolica. Dobra lokalizacja na wieczorny wypad do Matary i na surfing do Wiligamy. Pracownicy byli bardzo pomocni. Śniadanie duże i smacznie. Posiłki również domowe i lokalne”

• Mirissa Village Ocena: 9,6

„Bardzo uprzejmy i życzliwy personel”

• Mirissa Village Ocena: 9,6

„Lokalizacja obiektu, bardzo blisko do plaży, czystość, miła obsługa.”

• „Lokalizacja, możliwość organizacji wyprawy do dżungli (lecz dużo droższej niż oferty mieście)”

• „Fantastyczna lokalizacja. Śniadania nad brzegiem oceanu - niezapomniane przeżycie. Fantastyczna plaża. Super kuchnia - kalmary palce lizać. Świetna, bardzo miła obsługa”

• Mirissa Village Ocena: 7,5

„Pokoje czyste.Generalnie ok.”

• „Bardzo profesjonalny personel, smaczne, proste śniadanie, miły basen. Pokoje rodzinne o podwyższonym standardzie ( na piętrze) były naprawdę satysfakcjonujące. Pokoje dwuosobowe ( w innej części hotelu) mniej atrakcyjne ( a niewiele tańsze).”

• Esprit d'Ici Hotel Ocena: 10,0

„Kiedy wjeżdżaliśmy tam, mieliśmy mieszane uczucia ze względu na to, że budynek z zewnątrz nie wygląda zachwycająco. Natomiast po zameldowaniu było już coraz lepiej :) pokoje czyste, personel raczej młody i bardzo ale to bardzo pomocny. Basen czysty i fajnie umiejscowiony... Przy drzewach, krzakach. Taka mała oaza. W lobby dużo gier: szachy, warcaby, bilard. Ceny nie z kosmosu. Bardzo polecam to miejsce!!”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Matara District