Matterhorn Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Piękne widoki zwłaszcza rano ”

• „Lokalizacja bardzo miła obsługa ”

• „Hotel ZACHWYCAJĄCY!!!!!! Wszystko: personel, położenie, design, śniadania. Absolutnie wyjątkowe i fantastyczne miejsce. Marzymy o powrocie do tego hotelu! Najlepszy jaki mieliśmy w Szwajcarii. ”

• Walliserhof Ocena: 10,0

„Wszystko super !! polecam”

• „widok na góry, panoramiczne okno, balkon, aneks kuchenny, nowy ładnie urządzony pokój i cały hotel, dobre śniadania”

• Hotel Simi Ocena: 9,2

„Bardzo duży pokój, z wygodnym i dużym łóżkiem. Dużo miejsca w szafach. Osobna toaleta i część kąpielowa.Super uprzejma obsługa. Dobra lokalizacja, blisko stacji kolejowej. W pobliżu mnóstwo sklepów i restauracji.”

• Le Petit CHARME-INN Ocena: 9,2

„Miły i spokojny hotelik w dobrej lokalizacji. Taras na dachu ze wspaniałym widokiem na Matterhorn. Bardzo dobre śniadania. Zermatt, zwłaszcza w słoneczny dzień, mocno urzeka swoim pięknem.”

• „Obiekt posiada najpotrzebniejsze udogodnienia. Właściciel obiektu Marko bardzo pomocny. Przy hotelu bar, o lokalnym klimacie.”

• „Smaczne i urozmaicone śniadania. Polecam obiadokolację rezerwować razem z pobytem - dużo taniej niż na miejscu a warto, bo smaczne, urozmaicone. Rewelacyjny basen i spa.”

• Hotel Astoria Ocena: 9,2

„Przestronny pokój, wygodne łóżka,”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Matterhorn