Matterhorn Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja bardzo miła obsługa ”

• Hotel Helvetia Ocena: 10,0

„Przede wszystkim obsługa, obsługa i jeszcze raz obsługa :)))))”

• „Hotel ZACHWYCAJĄCY!!!!!! Wszystko: personel, położenie, design, śniadania. Absolutnie wyjątkowe i fantastyczne miejsce. Marzymy o powrocie do tego hotelu! Najlepszy jaki mieliśmy w Szwajcarii. ”

• Hotel Alpenroyal Ocena: 10,0

„Bardzo dobre śniadanie z regionalnymi produktami. Bardzo miły i pomocny personel. Świetna lokalizacja. Winda do centrum - super udogodnienie.”

• „widok ! zapiera dech w piersiach”

• Walliserhof Ocena: 10,0

„Wszystko super !! polecam”

• „widok na góry, panoramiczne okno, balkon, aneks kuchenny, nowy ładnie urządzony pokój i cały hotel, dobre śniadania”

• Hotel Simi Ocena: 9,2

„Bardzo duży pokój, z wygodnym i dużym łóżkiem. Dużo miejsca w szafach. Osobna toaleta i część kąpielowa.Super uprzejma obsługa. Dobra lokalizacja, blisko stacji kolejowej. W pobliżu mnóstwo sklepów i restauracji.”

• Le Petit CHARME-INN Ocena: 9,2

„Miły i spokojny hotelik w dobrej lokalizacji. Taras na dachu ze wspaniałym widokiem na Matterhorn. Bardzo dobre śniadania. Zermatt, zwłaszcza w słoneczny dzień, mocno urzeka swoim pięknem.”

• „Hotel czysty, obsługa uprzejma i miła. Marco stara się dogodzić klientom, jest bardzo pomocny. Położenie hotelu jest świetne - tuż przy stacji linii kolejowej. Nie ma się co obawiać hałasów, spać można spokojnie :) Śniadania typowe, głodnym być nie można. Świetna kawa! Super miejsce wypadowe w wędrówkach po pobliskich górach. A jak się ktoś nudzi to ma w pokoju Wi-Fi. Polecam!”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Matterhorn

na podstawie 9 238 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com