Mauritius North Coast Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Le Choisy Mauritius Ocena: 8,3

„Smaczne posiłki;niezwykle miły,pomocny personel;rodzinna atmosfera”

• „Bardzo duży i komfortowy pokój,duży basen otwarty tylko do zmroku,blisko plaży,parking,sprzęt do sportów wodnych w cenie,rafa z fajnymi rybkami,dobre WIFI,wykwintne i smaczne jedzenie (bardzo drogie,krótka karta,jeżeli hotel oferuje all inclusive albo half board nalezy z tego skorzystać),miły personel ale jak to w takich krajach bardzo powolny,cisza,wygodne duże łóżka”

• Villas Mon Plaisir Ocena: 10,0

„Śniadanie smaczne choć montonne nieco ale świeże i bardzo smaczne.”

• Villa Ariel Ocena: 10,0

„Pobyt w obiekcie Villa Ariel był bardzo udany. Kompleks położony w samym centrum Grand Baie, do plaży dzieliła nas tylko ulica. Obiekt czysty, duży, zamykany na noc i pilnowany przez portiera. Basen czysty. Gospodarz bardzo miły i pomocny. Polecam z czystym sumieniem. Będziemy długo pamiętać ten pobyt.”

• „Wspaniały kompleks. Przepiękna plaża. Super jedzenie. Oprócz głównej, różne tematyczne restauracje (trzeba się zapisać). Wszystko na wysokim poziomie. Byliśmy poza sezonem letnim (czyli w czerwcu -to zima) więc nie było tłumów. Ale latem to pewnie jest tłok biorąc pod uwagę, że turyści lubią takie fajne hotele.”

• „Bardzo miły i pomocny personel od kelnerów przez Panie sprzątające kończąc na osobach z recepcji. W budynku hotelu znajduje się biuro podróży, kantor oraz restauracja. Blisko do plaży jak i na przystanek autobusowy. Wygodne i duże łózka.”

• „Bardzo wygodne, duże pokoje. Trochę ciemne wieczorem. Pomimo dużej liczby gości , w hotelu nie odczuwa się tłoku. Mnóstwo leżaków i nad basenem i na plaży. Wejście do oceanu z kamieniami. Ładna, czysta plaża hotelowa. Idealny dla nadtalotków- mnóstwo młodzieży i dobre zajęcia przygotowane przez klub 13-17.”

• Voile Bleue Ocena: 10,0

„Hotel był rewelacyjny! Stosunek jakości do ceny, wręcz zadziwiająco dobry. Personel bardzo sympatyczny. Z wielką chęcią wrócimy do tego miejsca.”

• „Spędziliśmy w Pereybere Hotel przyjemny czas. Przybyliśmy do hotelu wcześniej niż podana godzina zameldowania i nikt nie robił nam problemów, co było bardzo miłe. Śniadania smaczne i świeże, duży wybór. Bardzo blisko do przystanków autobusowych, plaży oraz większego sklepu. Miła obsługa.”

• Mystik Life Style Ocena: 8,3

„Dobre śniadanie i kolacje (dodatkowo płatne). Bardzo fajny bar z przystępnymi cenami (Happy Hours)- w weekend DJ. Do publicznej plaży 3 minuty. Parking mały ale hotelowy. Czyste pokoje sprzątane codziennie oraz miła obsługa mówiąca po angielsku. W okolicy nie ma żadnych atrakcji.”

15 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Mauritius North Coast

na podstawie 2 174 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com