Meklemburgia-Pomorze Przednie Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Poniżej przeciętnej pod każdym względem. ”

• Gut Gremmelin Ocena: 10,0

„Już nie pamietam ile razy tu byłem. Korzystam zawsze jeżeli tylko jestem w pobliżu. Wszystko na super poziomie. ”

• Seehotel Zum Löwen Ocena: 7,9

„Zwykły hotel, czysto, wszystko na miejscu. Standard. Dobre śniadanie, net w porządku. ”

• Gasthof Scharfe Kurve Ocena: 10,0

„Cisza, spokój i fajny apartament. Byliśmy tu już kilka razy, za każdym jest bardzo sympatycznie. Super śniadanie, produkty świeże i pod dostatkiem. A najfajniejsza jest obsługa, szczególnie polska cześć 🙂 Pozdrawiamy”

• Dünenpark Binz Ocena: 7,5

„Bardzo przestronne apartamenty, wystrój bez szału ale jest wszystko co potrzeba. Duże balkony. Duży teren rekreacyjny wokół. Daleko od centrum co ma wady i zalety, z dziećmi jeszcze mało chodzącymi a już nie w wózkach nie polecam, ale już ze starszymi jak najbardziej. Przy hotelu zatrzymują się kolejki turystyczne do okolicznych atrakcji bądź centrum miejscowości”

• „Duży obiekt z wieloma atrakcjami.”

• Hotel Citymaxx Ocena: 10,0

„Sympatyczny personel, łatwy dojazd (tramwaj ), bliskość atrakcji miasta, smaczne śniadanie”

• Hotel Granitz Ocena: 9,2

„Obiekt położony przy głównej ulicy Binz, bardzo blisko (20 metrów!) głównego deptaku prowadzącego nad morze/miejskie molo. Jest dostępny parking hotelowy, gdzie można również zostawić rowery (parking zamykany na noc). Odległość od najbliższego dyskontu ok. 400 m. W hotelu znajduje się restauracja.”

• „Pobyt udany. Śniadanie ok.”

• Jagdschloss-Bellin Ocena: 8,8

„Bardzo klimatyczne miejsce Przemiła właścicielka Fajne miejsce jako baza noclegowa Bardzo dobre śniadanie”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Meklemburgia-Pomorze Przednie