Mendel Pass Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Rosa Resort Ocena: 10,0

„Super miejsce. Jak na ten rejon studyjnej jakości do ceny chyba najlepszy. Fajny klimat całego hotelu. Świetna obsługa i dobre śniadanie :) Garaż dla motocykli !!!! Genialne !!!”

• „Lokalizacja. Przepiękny widok! Pyszne jedzenie w restauracji. ”

• „Cisza i spokój - idealny hotel na relax w górach. Taras gdzie można zjeść lub wypić kawę z przepięknym panoramicznym widokiem. Pokoje z balkonami także na tę samą stronę. Dobre śniadanie - tradycyjne jak w innych hotelach w tym rejonie. Dobry punkt wypadowy do zwiedzania Dolomitów.”

• Hotel Rosa Resort Ocena: 7,9

„Czysty, przyjemny, troche staromodny. Wlasciciel bardzo uprzejmy. Mimo ze zakwaterowani bylo mozliwe tylko do godziny 22, wlaciciel wstal w nocy i otowrzyl nam drzwi. Cena do do jakosci bardzo w porzadku. Lokalizacja przepiekna, dookola gorskie widoki. Jedynym minusem byla droga do hotelu. Niestety od strony Austrii prowadzi tam tylko jedna droga. podczas naszego pobytu byla ona zamknieta i musielismy jechac okrezna trasa co zajmowala dodatkowa godzine. WIFI funkcjonowalo bardzo dobrze. Sniadanie serwowane w przepieknej starej karczmie, bardzo duzy wybor., widok z okna przepiekny! Hotel do polecenia jako przystanek na trasie na kilka dni. Troche malo miejsca na parkingu.”

• Hotel Rosa Resort Ocena: 9,6

„Bardzo miły personel. Byliśmy na motocyklu - dostępny garaż. Dobre śniadanie.”

• Hotel Rosa Resort Ocena: 9,6

„Wystrój hotelu jak z bajki, hotel przyjazny zwierzętom, piękne widoki na Alpy w chmurach. Nieskazitelna czystość, smaczne śniadanie. Piękne przytulne pokoje z balkonami”

• Hotel Rosa Resort Ocena: 10,0

„Po prostu rewelacja. Przemiła obsługa. Pokoje klasy - 4 **** :) . Przepiękne, duże pokoje, łazienka. Śniadanie najlepsze jakie jadłem w 10 hotelach we Włoszech. Niedopisania widok za oknem. Bezpłatny parking. Polecam.”

• Royal Hotel Paolino Ocena: 4,2

„Pierwsze wrażenie nawet nie złe. Przybyliśmy dość późno, mimo tego personel, który pojawił się dopiero po kilku chwilach przyjął nas z uśmiechem. Szkoda tylko, ze nie znali języka angielskiego.”

• Royal Hotel Paolino Ocena: 10,0

„Fantastyczne pokoje, personel i śniadanie.”

• Garni Biancaneve Ocena: 10,0

„Fajne miejsce, miła obsługa, ładne pokoje. Polecam”

20 Najlepszych Hoteli w regionie Mendel Pass