Mendoza Province Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Fantastyczna rodzinna atmosfera, superpomocny personel i klimat panujący w całym obiekcie!”

• Casa La Galeana Ocena: 10,0

„Malowniczy hotel,swietnie ze smakiem zaprojektowany.W promieniu 3 km znajduja sie 4 winnice ktore osobiscie polecam.Zawsze nalezy jednak wizyty z gory zarezerwowac.W hotelu znajduja sie restauracja ktora oferuje wysmienite potrawy z grilla! Palace lizac steaki!”

• Hotel Laerte Ocena: 5,8

„Lokalizacja obiektu bardzo dobra. W pokoju działa klimatyzacja.”

• Huentala Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo ładny hotel połączony bezpośrednio z Sheratonem i z kasynem. Piękne lobby i dobrą anglojęzyczna, uprzejma recepcja. Pokój duży z aneksem wypoczynkowym. Czysto i profesjonalnie.”

• Urbana Class Hotel Ocena: 8,3

„Basen na dachu z widokiem z góry Dobrze działające wifi Lokalizacja”

• „Wygodne łóżka. Możliwość zamówienia śniadania do pokoju (płatne).”

• „Cudowne patio, z hamakami, huśtawką, wieczorem pięknie oświetlone, z przyjemną muzyką, aż się nie chce stamtąd wychodzić. Mega sympatyczny, pomocny personel. Idealna lokalizacja, blisko wszystkich ważnych punktów. Polecam!”

• „Bardzo dobrze wyposażona kuchnia, dostęp do wszystkich naczyń, garnków itp. Bardzo pomocna obsługa, wszyscy z uśmiechem,chętnie pomogą.”

28 Najlepszych Hoteli w regionie Mendoza Province