2. USA – opinie o hotelach
  3. USA – opinie o hotelach
Miami Metropolitan Area Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Sonder The Abbey Ocena: 5

„fajna lokalizacja, blisko plaży, niedaleko do Ocean Drive, w pobliżu fajne lokale ze śniadaniami, oraz restauracje, szybki internet, w lobby dostępna nielimitowana herbata i kawa z amerykańskiego ekspresu (w efekcie raczej jako przelewowa), fantastyczny zapach w lobby;”

• „Lokalizacja hotelu znakomita,bardzo blisko Ocean Drive i plaży,restauracji i sklepów,personel niezwykle pomocny,sympatyczny,usmiechnięty”

• „Obsługa i czystość w hotelu na najwyższym poziomie.”

• „Hotel z okropną obsługą w recepcji.Zero zainteresowania dla klienta poza jego kartą płatniczą.Okradli mi konto na kwotę 50 dolarów blokując tę kwotę jako opłatę parkingową i następnego dnia pobierając ode mnie kolejny raz płatność (60 dolarów).Kwota zablokowana miała wrócić na konto-oczywiście słuch po niej zaginął :)”

• „Apartament 519 5 piętro Pokój przestronny wygodne duże łóżka czysto duży basen pare kroków do plaży Apartament spełnił moje oczekiwania Dziękujemy Carolina To były super wakacje”

• Hotel Belleza Ocena: 8

„Hotel spełnił moje oczekiwania. Położony w odległości 10 min piechotą do plaży i ok. 15 minut od supermarketu Publix. Codziennie rano dostępna kawa i herbata przy recepcji.”

• „bardzo szybkie zameldowanie, przyjazny personel, duży pokój, olbrzymie wygodne łóżko, duża łazienka, darmowy luggage room, blisko do lokalnego :centrum" - lokali gastronomicznych, czy supermarketów;”

• „Lokalizacja oraz obsługa”

• „Lokalizacja i obiekt”

• „Bardzo wygodne łóżko, pomocny personel, cisza, przechowalnia bagażu. Polecam”