Midlothian Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Piries Hotel Ocena: 10,0

„Obsługa hotelu była przemiła i bardzo pomocna - nawet w trudniejszych kwestiach udało nam się bez problemu dogadać. Miałyśmy też możliwość zostawienia bagażu na recepcji już po wymeldowaniu, co było bardzo pomocne (samolot miałyśmy dopiero wieczorem, gdyby nie to, wiele już byśmy nie zwiedziły). Hotel jest blisko centrum, na ładnej uliczce w tradycyjnej zabudowie - naprawdę super klimat, a cena dość przystępna.”

• „Lokalizacja - szybki dojazd na lotnisko - (transfer za dodatkową opłatą), pokój czysty, w miarę przestronny.”

• „W pełni wyposażony apartament, idealny dla ludzi, którzy chcą sobie pomieszkać jak miejscowi. Ciepło i przytulnie (indywidualnie sterowane ogrzewanie, ciepła woda itd nie ma się co martwić, że się wyłączy czy zabraknie wody). W pełni wyposażona kuchnia z lodówką, pralką, kuchenką, mikrofalą, tosterem i stołem dla 4 osób. Na miejscu też żelazko, suszarka i inne udogodnienia. Nic więc nie musieliśmy zabierać ze sobą. Salon od strony ulicy (słychać auta), natomiast sypialnia i kuchnia od strony ogródka, dzięki czemu jest tam cicho i spokojnie. Łazienka nie za duża, ale czysta i wszystko działa. Bardzo dobrze skomunikowane - położone przy bocznej ulicy z przystankiem, a za rogiem (ok 100m) kilka linii do centrum (co kilka minut) i inne w różne strony miasta. Tak, że dojazd do zabytkowej części miasta to ok 10..15min w zależności od miejsca. Doskonały dojazd do dworca kolejowego (3 przystanki autobusem) i linii na lotnisko. Jest to naprawdę wygodne i miłe miejsce służące jako baza wypadowa na miasto a także pozamiejskie wycieczki.”

• „fantastyczna lokalizacja, wszędzie blisko, okolica bardzo przyjemna. W hotelu pracuje bardzo pomocna i miła pani Ania - Polka. Wejście do hotelu na kartę, ogrzewanie działa bezbłędnie, do samodzielnej regulacji temperaturowej. Śniadania typowo brytyjskie, na ciepło: fasolka, jajecznica, bekon, kiełbaski, reszta to płatki, babeczki, jabłka, mandarynki, pomarańcze, chleby tostowe różne, kawa z expressu dobra, nie ma wędlin czy warzyw, ale śniadania naprawdę wystarczające. W pokoju czajnik, kubki, kawa, mleko, można sobie zrobić ciepły napój, czy zalać zupkę chińską ;) Cicho.”

• „W hotelu było bardzo czysto, w pokoju również. Podczas śniadania było sporo obsługi, która była bardzo pomocna. Śniadanie obfite i smaczne, a oprócz tego, co było dostępne na szwedzkim stole, można było również domówić dodatkowe rzeczy. Obsługa hotelu bardzo pomocna i sympatyczna.”

• The Baxter Hostel Ocena: 7,9

„Personel bardzo życzliwy; miłym zaskoczeniem było śniadanie do stolika. Pyszna herbata i sok. Dwie lodówki, pełne wyposażenie kuchni. Lampka, półka, gniazdko - to zawsze doceniam. WiFi jest na serio SUPER, działa szybko - satysfakcja gwarantowana! Lokalizacja EXTRA - 2 min do dworca. Okolica bezpieczna, ze sklepami i restauracjami/barami. I love you Edinburgh. <3”

• Haymarket Hub Hotel Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja - naprzeciwko dworca, a mimo to bardzo cicho. Pokoje idealnie czyste, wyjątkowo przyjazny personel, rewelacyjne śniadanie. Możliwość skorzystania z elektrycznego czajnika (hotel nie ma w swojej ofercie możliwości przygotowania ciepłych napojów w pokoju).”

• „Bardzo mila szybka obsługa zyczliwa dla klientow. Sympatyczny pokój z łazienką. Ciekawe rozwiązanie oświetlenia. Wszystko na piątkę. Z pewnością wybiorę ten hotel ponownie w trakcie kolejnej podróży do Edynburga.”

• „materac był bardzo wygodny”

• „Duży i dobrze urządzony pokój - trafił się nam piękny widok z okna na stare centrum miasta i na zabytkowe budynki. Komfortowa bardzo czysta łazienka. Pięknie urządzona wygodna jadalnia. Smaczne śniadania, choć jak to w takich hotelach trochę monotonne. Ale na szczęście nie było jajecznicy z proszku, zimnej fasolki i black puddingu ;) Były smaczne jajka, niezłe wędliny, znakomite sery, owoce i świetna kawa. Znakomity hotel dla osób przyjeżdżających do Edynburga pociągiem bo jest zlokalizowany bezpośrednio przy dworcu. Ale i połączenie tramwajem jadącym wprost z lotniska było dla nas bardzo wygodne - przystanek tramwajowy jest bardzo blisko hotelu.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Midlothian

na podstawie 77 849 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com