Midlothian Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Obsługa i elastyczność w dostosowaniu się do mojego harmonogramu pobytu - możliwość wprowadzania samochody na parking w godz nocnych i wymeldowaniw się wczesny rankiem”

• „Mila obsługa na restauracji ;) Plus pyszne jedzenie na kolację! ”

• „Bardzo dobry obiekt warty polecenia. Właściciel zawsze był pod telefonem. W kuchni czekała na nas herbata, cukier, mleko, ciastka. Blisko centrum, 15 minut od Tesco.”

• Kick Ass Ocena: 7,9

„Całodobowa recepcja - można zameldować się nawet w środku nocy, co jak się okazuje, nie jest możliwe w każdym hostelu w Edynburgu. Obsługa jest bardzo miła, jest naprawdę czysto, obiekt ma ciekawy design - jest bardzo ładny jak na hostel.”

• „Śniadanie typu bufet szwedzki”

• „Akademik , 3 pokoje razem z 1 kuchnia. Czysto acz "plastikowo"”

• Cityroomz Edinburgh Ocena: 8,3

„Blisko do tramwaju z lotniska, blisko do zamku i centrum. Szybkie wifi, czajnik, herbata i kawa w pokoju, także suszarka. Obfite śniadania.”

• „Bardzo miły i pomocny personel.Czyste i przytulne pokoje. Dostępny aneks kuchenny bardzo dobrze wyposażony.Wszystko na miare ceny.”

• „mieszkanie bardzo ładnie urządzone, bardzo czyste , wszystko jest na miejscu np. kawa, herbata, mleko , cukier, suszarka do włosów, 1 pokój z prywatna łazienką , drugi z łazienką obok pokoju, Naprawdę polecam. w zagłówkach łóżek jest wejście na USB ) można podładować telefon - super!!!! ok 40 min spacerkiem do centrum ( zamek) apartment very clean, comfortable, nice, everything is in apartment ( coffe, tea, sugar, hair dryer) one room en-suite room, second bathroom next to second room, in the headboards of the beds there is a USB port- you can recharge the phone - great !!!! I really recommend!!!!!!!! about 40 minutes walk to the city center (castle)”

• „Od zamledowania po wymeldowanie- wszystko miło i bez zrzutu. Polecam i sama wybiorę ponownie.”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Midlothian

na podstawie 61 599 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com