Midtjylland Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Piękny budynek, smaczne śniadania ”

• „Super, super, super! Bardzo ładne miejsce. Czysty pokój z łazienką. WiFi darmowe. Parking też. Bardzo polecam.”

• Hotel Fjordgården Ocena: 8,3

„Mila obsluga, dobre sniadanie”

• Hotel Gudenå Ocena: 3,8

„Dobra lokalizację na bazę wypadową do Legolandu Gviskud czy Vejle. Cudowna pościel (szczególnie zdaniem mojej żony). Czysto, sprzątanie na bieżąco. Ręczniki na miejscu. ”

• Zleep Hotel Aarhus Ocena: 7,9

„Śniadanie bardzo dobre i bez ograniczeń, w miłym spokojnym miejscu. Ciekawy, prosty, nowoczesny skandynawski design. Wszystko co potrzebne jest, bardzo praktyczne wyposażenie pokoju. Parking podziemny, wygodny, zamykany tuż obok wejścia do hotelu.”

• Oasen Ocena: 8,8

„Serdeczna i miła, a przy tym dyskretna obsługa. Obiekt położony blisko centrum. Idealne dla osób z dziećmi, jak i dla np. grupki znajomych.”

• „Przyjazny personel, jakość adekwatna do ceny, dobre śniadania, pokoje czyste, wygodne łóżko, w pokoju zestaw do kawy/ herbaty.”

• Scandic Aarhus Vest Ocena: 6,7

„Czyste, wysprzątane pokoje i wygodne łóżka. Zasłony zaciemniające w pokoju, miła obsługa w recepcji.”

• „Lokalizacja na wielki plus. Czysto wszędzie, wygodne łóżka. Automat do kawy i herbaty to świetny pomysł. Trochę mało urozmaicone śniadania, ale wszystko świeżutkie i spokojnie można się najeść. Mimo, że to hotel bezobsługowy, to zawsze można liczyć na pomoc. Za tę cenę taki nocleg to rarytas. Jeśli będę miała okazję wrócić to na pewno skorzystam. Polecam!”

• Østergaards Hotel Ocena: 8,8

„Usytuowanie hotelu (centrum). Parking. Gratisowe piwo w pokoju.”

29 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Midtjylland

na podstawie 11 167 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com