Mijnstreek Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Atlantis Ocena: 10,0

„Wszystko😊”

• Hotel Atlantis Ocena: 10,0

„Minął rok i jednak wróciliśmy :) Jest to już Nasz drugi pobyt w tym hotelu. Hotel był niesamowity! Pokój był bardzo czysty i wygodny. Wystrój pokoju jak i całego hotelu jest bardzo oryginalny. Spokojna okolica, parking z wystarczającą liczbą miejsc. Bardzo dobre WiFi, Ekspres do kawy w pokoju. Wszystko w hotelu było doskonałe a personel był jeszcze lepszy!!”

• Green Hotel Ocena: 7,1

„lokalizacja”

• Carbon Hotel Ocena: 10,0

„lokalizacja super, hotel super. Pokoje- bajka! Mega wygodne lozko....i ta wanna w pokoju! Nie mam sie kompletnie do czego przyczepic :-)”

• Hotel De Venne Ocena: 7,5

„Czystość pokoju, przyjazny personel”

• Hotel Ecu Ocena: 7,5

„Miła obsługa, na pierwszym piętrze bar. Lokalizacja w centrum chyba optymalna. Łatwo wyjść na posiłek.”

• Hotel Atlantis Ocena: 9,6

„Jest to już Nasz trzeci pobyt w tym hotelu. Hotel jest niesamowity! Pokój bardzo czysty i wygodny. Wystrój pokoju jak i całego hotelu jest bardzo oryginalny. Spokojna okolica, parking z wystarczającą liczbą miejsc. Bardzo dobre WiFi, Ekspres do kawy w pokoju. Na korytarzu codziennie dla gości były wykładane świeże jabłka. Personel pomocny i bardzo miły.”

4 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Mijnstreek

na podstawie 353 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com

Mijnstreek – zobacz wszystkie obiekty w tym regionie