Jezioro Millstätter Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Haus Dorfer Ocena: 9,6

„dwie łazienki, duże przestronne pokoje.Dobre wyposażenie kuchni.”

• Hotel Landhof Simeter Ocena: 10,0

„Przepiekne widoki.”

• „Piękny widok, cisza, rodzinna atmosfera i bardzo smaczna kuchnia. ”

• „Bardzo oryginalny hotel , jedyny w swoim rodzaju. Każdy pokój o innym wystroju. Wybrałam ten z malowidełkiem Boston terriera na ścianie jako że też mam takiego samego psa. Pokój nie rozczarował mnie. Łazienka trochę mała. Restauracja - super klimat i jedzenie bardzo dobre.”

• Hotel Bellevue Ocena: 8,8

„bardzo smaczne posiłki- duży wybór na śniadanie, obiadokolacja serwowana, zupy i sałatki do wyboru , menu zamawia się dzień wcześniej- mięsne, rybne, wegetariańskie lub dla dzieci. Należy zwrócić uwagę na zasady jakimi kieruje się hotel m.in. opłata za lodówkę, odpowiedni strój do kolacji- wszystko opisane na stronie hotelu. Nie doliczono jakiś innych dodatkowych opłat, parking dogodny w cenie pobytu. Przyjemny basen kryty. Do najbliższego supermarketu 5 min. Hotel jest na wzniesieniu dosyć stromym (dla osób starszych jeśli chodzą na nogach może być problem). Widoki piękne.”

• Hotel Pesentheinerhof Ocena: 10,0

„Miła obsługa. Dobra lokalizacja.”

• Haus Dorfer Ocena: 7,5

„Apartament jest duży i jest w nim wszystko, co potrzeba - od wygodnych łóżek, różnorodnych naczyń kuchennych i sztućców, przez kuchenkę z piekarnikiem, aż po meble balkonowe. Jest bardzo czysty i ma widok na góry. Haus Dorfer leży blisko ścieżek rowerowych i niedaleko jeziora. W okolicy jest fajny placyk zabaw dla dzieci.”

• „Bardzo mi się podobało. Właścicielka bardzo otwarta i miła. Polecam każdemu.”

18 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Jezioro Millstätter

na podstawie 4 141 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com