Mjini Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Polozenie hotelu”

• Beyt Al Salaam Ocena: 10,0

„Klimatyczne miejsce, spokój i park. Nie ma porannych śpiewów z meczetów.”

• Warere Town House Ocena: 5,0

„Lokalizacja jest naprawdę dobra do zwiedzenia Stone Town - dosłownie 10 minut pieszo - chociaż okolica Warere niezbyt ciekawa - port. Sympatyczna obsługa na recepcji. 15 minut do lotniska. ”

• Hiliki House Retro Ocena: 10,0

„Piękne miejsce, czysto, spokojnie, bardzo miły personel. Dobre jedzenie, lokalizacja idealna, przemili ludzie chętni pomóc w każdej sytuacji. Bardzo polecam!!! ”

• Rumaisa Hotel Ocena: 7,5

„Dobra lokalizacja. Darmowy transfer z lotniska.”

• „To był najpiękniejszy i najbardziej uroczy hotel w jakim byliśmy kiedykolwiek. Bardzo kameralny, z perfekcyjnymi udogodnieniami (leżaki nad basenem, huśtawki, wiszące łóżka), a wszystko w przeuroczym stylu. Pokoje bardzo ładne, czyste, komfortowe. Przed bungalowem łóżka przeznaczone do odpoczynku. Łazienka na świeżym powietrzu magiczna. Cały obiekt, łącznie z restauracją jest tak magiczny i uroczy, że każda chwila spędzona tam była naprawdę wyjątkowa. Nie chciało się stamtąd nigdzie ruszać. Jedzenie rewelacyjne, przemiła obsługa, rewelacyjny kontakt z właścicielką. Jesteśmy pod tak ogromnym ważeniem, że ciężko nasz zachwyt wyrazić słowami. To był fantastyczny czas i wiemy, że nasz pobyt na Zanzibarze był wyjątkowy w głównej mierze dzięki Baladin Zanzibar Beach Hotel i rewelacyjnej obsłudze na miejscu. Bardzo dziękujemy!!!”

• The Island Town Ocena: 6,7

„Spędziliśmy w hotelu 1 noc przed wylotem, i to było OK. Klimatyzacja działała, ale czuć, że dawno nie była czyszczona (zatęchła). Pokój b. mały, moskitiera nad łóżkiem trochę podarta. Komarów trochę było, pozabijaliśmy część przed snem. Śniadanie mieliśmy na wynos - 2 jaja na twardo, 2 kromki chleba, kawałek arbuza i mały banan. Lokalizacja OK, choć w samych uliczkach obok można się pogubić i ciężko trafić do hotelu.”

• Lost & Found Zanzibar Ocena: 10,0

„Dogodna lokalizacja;czysto,wygodnie i nowoczesnie. polecam”

• „Nic nam się nie podobało w tym hotelu.”

• Tembo House Hotel Ocena: 7,9

„śniadanie ok , bez zachwytu , bardzo dobre położenie ie”

10 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Mjini

na podstawie 2 814 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com