Molise Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Dimore di Mare Ocena: 10,0

„Bardzo dobrze wyposażony apartament, praktycznie na plaży. Czysto, nowocześnie. Wlaściciel bardzo pomocny i sympatyczny”

• „Dyspozycyjny i uprzejmy personel, kelnerki w resteuracji profesjonalne i pomocne,mile i sympatyczne,wlasciviele wychodzacy naprzeciw prosbom gosci. Usytuowanie pensjonatu optymalne, u stop starego miasta i bliziutko do plażý. Polecam , zadowolenie gwarantowane.”

• Dimore di Mare Ocena: 10,0

„Rewelacyjny obiekt składający się z 10 apartamentów i basenu. Zlokalizowany przy samej plaży, na której znajduje sie parosol, łóżko i leżak dla każdego z lokali. Każdy apartament jest z balkonem i tarasem, wyposażony we wszystko, co potrzebne. Zarówno apartament, jak i basen, jego otoczenie oraz cały teren badzo czyste, zadbane i dopracowane we wszystkich szczegółach. Obiekt przewyższył nasze oczekiwania - w rzeczywistości jest jeszcze ładniej niż na zdjęciach. Do tego wszystkiego bardzo mili, uprzejmi i pomocni właściciele cały czas dbający o zadowolenie gości.”

• Hotel Di Nardo Ocena: 8,8

„pokój bardzo duży i ładny i nowy. Pokoje duże i nowoczesne. Hotel zasługuje na 5 gwiazdek jeśli chodzi o Wlochy ! Polecam każdemu.”

• Ánemos b&b Ocena: 10,0

„Wspaniały pobyt, przesympatyczna właścicielka- Stefania :) serdecznie pozdrawiam! Saluti Stefania! -obiekt wyremontowany, nowe meble i ładna, nowiutka łazienka, -duży plus za balkon, -Przyjemne śniadanie, pyszna kawa- -Dojście do samego centrum Termoli zajmowało mniej niż 10 minut, spokojnym spacerem, -Niedaleko stacja kolejowa.”

• Masseria Grande Ocena: 10,0

„Zatrzymałam się drugi raz w tej przepięknie położonej willi! Komfortowe pokoje, miły i pomocny Personel , smaczna kuchnia , obfite śniadania. Szczerze polecam!”

• Camping Smeraldo Ocena: 7,5

„Dobry camping, przy samej plaży. Dla mnie zaletą jest jego zdominowanie przez Włochów - brak obcokrajowców - rodzinna, włoska atmosfera.”

25 Najlepszych Hoteli w regionie Molise