Lodowiec Mölltaler Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Sporthotel Mölltal Ocena: 6,7

„Bardzo dobra lokalizacja, dobrze że jest przejście z hotelu do pizzerii gdzie jest duży wybór dań”

• Hotel Pacher Ocena: 7,9

„Cisza i spokój. Doskonałe warunki do wypoczynku.”

• „basen”

• Ferienwohnung Maier Ocena: 9,2

„Śniadań nie było, natomiast kuchnia obszerna i wyposażona. łazienka na duży plus.”

• Hotel Hubertus Ocena: 10,0

„świetna rodzinna atmosfera , smaczne posiłki, obfite śniadania i domowe kolacje. Idealna lokalizacja , możliwość dojazdu do stoków narciarskich lub na spacer w dolinkę. pełna dostepność do miejskiego basenu.”

• „Bardzo czysto świetne nowe małe SPA na 3 piętrze pokój który dostaliśmy (223 na 2 piętrze) po remoncie czysty ładna łazienka wygodne łóżka duży TV bardzo szybki internet WIFI pełne 3 gwiazdki kelnerki przy kolacji serwują dania bardzo szybko z uśmiechem na ustach hotel położony jakieś 600 m od dolnej stacji metra na lodowiec ale trzeba jechać samochodem za daleko pod górkę ze sprzętem na piechotę PIĘKNE WIDOKI!!!!!!!!!!!!!!”

• „Byliśmy w hotelu sami !!!!!!!! Tylko my. Ocena nasza dotyczy więc takich okoliczności. Byliśmy z pobytu bardzo zadowoleni. Podczas każdego posiłku właścicielka starała się z nami porozmawiać. Posiłki smaczne. Dojazd na narty bezproblemowy.Ze względu na fatalną pogodę zdecydowaliśmy się opuścić hotel 1 dzień wcześniej. Bez naszej ingerencji właścicielka hotelu odliczyła ten jeden dzień od rachunku. . Polecamy.”

• Villa Siebenruh Ocena: 10,0

„Piękny apartament, przestronny, czysty ze wszystkim czego potrzebowaliśmy”

• Haus Rohskopf Ocena: 9,2

„Fenomenalna lokalizacja, blisko do bardzo wielu atrakcji z karty Karyndzkiej. Cicho, czysto i bezpiecznie.”

• Haus Rohskopf Ocena: 5,8

„Śniadania było mało , łóżko się rozsypało jak tylko na nim usiedliśmy , było potem dokręcane i zbijane”

27 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Lodowiec Mölltaler

na podstawie 2 617 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com