Mont Blanc - France Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• La Croix Blanche Ocena: 7,9

„Personel, lokalizacja, śniadanie”

• Fleur des Neiges Ocena: 7,1

„Widoki z pokoju niezapomniane. Bardzo pomocny i życzliwy peesonel. POLECAM.”

• „Widok z pokoju niesamowity ! Basen na plus . Obsługa bardzo miła ,śniadanie smaczne . Same plusy . Polecam ! ”

• „! ”

• Hotel La Chaumiere Ocena: 9,2

„Mnóstwo podróżuję ale tak miłego, uśmiechniętego i radosnego Pana z recepcji/ baru jeszcze nie spotkałem”

• „Piekne pokoje! Super leokalizacja oraz znakomite widoki”

• „Idealna baza na UTMB i wspaniała obsługa na recepcji :)”

• „Lokalizacja, widok z balkonu na główny masyw, parking w podziemiu, pełne wyposażenie kuchni, przestronna łazienka, winda, cichy lokal, cicha okolica, okna skierowane na dziedziniec, możliwość ogrzewania w lecie, dobre WiFi, duży zapas ręczników i pościeli”

• „Bardzo udany pobyt w tym hotelu. Czysto. Wygodne łóżko. Świetny widok z okna na Aquille du Midi i Mont Blanc. Mieliśmy pokój nr 118 od ulicy (okna naprawdę są dźwiękoszczelne bo nic nie przeszkadza). Pokoje z drugiej strony nie mają takiego widoku. Byliśmy w dwie osoby i czasami ,,potykaliśmy'' się o siebie w korytarzu i łazience. Po dniu czy dwóch już się do tego dostosowaliśmy. Pokój codziennie sprzątany , wymieniane ręczniki. Na recepcji można porozumieć się po angielsku. Parking za hotelem. Zamknięty szlabanem. Przy zameldowaniu pokazuje się dowód rejestracyjny i potem można tam bez problemu parkować. Pozytywnie nas zaskoczyło to że przy recepcji jest do dyspozycji czajnik elektryczny i herbaty w saszetkach (zwykła , owocowa , mięta ). W każdej chwili można z tego korzystać. Są tam też kubki jednorazowe. W dużych termosach stoi przygotowana kawa. Znajduje się tam również kuchenka mikrofalowa więc jak ktoś chciałby podgrzać coś ,,swojego'' do jedzenia to jest taka możliwość. Przy recepcji są dwa komputery z dostępem do internetu. W pokojach bardzo dobrze działa wifi. Przy jednoczesnym podłączeniu laptopa , tabletu i telefonów wszystko działało. W pokoju jest telewizor z kanałami w różnych językach. ( nic po polsku ) Można też wybrać w telewizorze bibliotekę muzyczną i korzystać z wielu gatunków muzyki. Sama miejscowość (Les Houches) nic ciekawego - może dlatego że byliśmy we wrześniu? Bardzo dobry dojazd do Chamonix ( max 10 minut ). Jedna rzecz nas negatywnie zaskoczyła. Nie ma ona nic wspólnego z hotelem.Mianowicie okazało się że gondola na Aquille du Midi jeździ tylko do połowy a wjazd na szczyt jest zamknięty.( a miała to być igła - gwóźdź pobytu) Przed wyjazdem sprawdzałem na stronie centrum turystyki w Chamonix i nic o tym nie pisało. Co więcej chcąc kupić online Chamonix Pass ( czyli bilet na wszystkie atrakcje) nic tez o Aquile nie pisało. Dopiero wchodząc na stronie żeby kupić pojedynczy bilet jest ta informacja.”

• „Śniadanie w fajnej widokowej restauracji. Dobra jakość produktów.”

28 Najlepszych Hoteli w regionie Mont Blanc - France