Dolina Montafon Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Gazauner Hof Ocena: 10,0

„Super miejsce z ekstra widokami! Polecam wszystkim, którzy chcą odpocząć lub miłośnikom górskich wspinaczek. Super było usiąść na tarasie z kawą w ręce. Bardzo miły personel. Gdy będę miała okazję, wrócę tam jeszcze raz. ”

• Hotel Verwall Ocena: 10,0

„Po prostu rewelacyjnie spędzony urlop, w znakomitej, ciepłej i domowej atmosferze panującej w hotelu. Gorąco polecam każdemu. Do tego dogodne położenie do wypadów w góry”

• Anton & Rita Ocena: 10,0

„Niezwykle uroczy, przyjaźni i sympatyczni gospodarze w starszym wieku,stwarzający rodzinną atmosferę.Ku naszemu zaskoczeniu gospodyni przywitała nas miejscowym trunkiem,życząc udanego wypoczynku. Apartament perfekcyjnie czysty, ciepły, z doskonale działającym wifi. Do dyspozycji gości ogrzewane pomieszczenie do przechowywania nart i suszarki do butów. Mamy nadzieję, że jeszcze tam wrócimy!!!”

• „Przepyszne jedzenie, doskonałe spa, przemiły personel. Polecam każdemu!! Świetnie zorganizowany sylwester!”

• „Śniadania smaczne, zdrowe i obfite. Kolacje nie za drogie, 5 daniowe i różnorodne. Bardzo przyjemna strefa welness. Elegancki, nowoczesny a jednocześnie prosty wystrój”

• Hotel Silvretta Ocena: 9,6

„Bardzo uprzejmy personel. Niezwykle smaczne i obfite posiłki.”

• Hotel Nova Ocena: 10,0

„Dobre śniadania, miła obsługa, piękna okolica i super basen.Bardzo blisko do wyciągu, . Polecam ten hotel i mam nadzieję, że jeszcze tam wrócę. Dziękuję za pobyt bardzo serdecznym właścicielom. Grażyna”

15 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Dolina Montafon

na podstawie 2 293 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com