Montana Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Evergreen Motel Ocena: 9,2

„Łózko było perfekcyjne. Dużo podróżuje ale tak wygodnego łózka jeszcze nie spotkałem. Bardzo czysto, sprawne ogrzewanie.”

• „Można powiedzieć, że jak na USA śniadanie wyjątkowe! Żadnej jajecznicy z proszku, żadnych pancake`ów z syropem klonowym czy tostów z masłem orzechowym. Sałatka wieloowocowa, jogurty, czy chleb migdałowy własnego wypieku! Do tego fajne/lekkie ciasta do kawy . Krótko mówiąc bardzo miłe zaskoczenie :)”

• „Pokoje duże, wygodne. Standard przyzwoity, chociaż hotel lata świetności ma już za sobą.”

• „śniadania monotonne, brak warzyw, surówek”

• Absaroka Lodge Ocena: 7,1

„Świetna lokalizacja zaraz przy wjeździe do parku Yellowstone. Genialny widok. Nad rzeką. Pięknie.”

• „Hotel położony przy wjeździe do parku; bardzo wygodne duże pokoje i łazienka; czysto; bardzo blisko do położonych na mieście restauracji i barów.”

• „dużo miejsca w części wypoczynkowej; bardzo dobre wyposażenie kuchni docenią goście samodzielnie przygotowujący posiłki; zalety pokoju wykorzystają goście z dziećmi”

• „Wszystko ok. Dobry hotel na 1 noc”

• „Super hotel. Bardzo pomocny personel. Przyjechaliśmy po 22.00 ale przywitała nas uśmiechnięta pani, wszystko sprawnie wyjaśniła i już cieszyliśmy się naprawdę komfortowym pokojem. Gorąco polecam. Pyszne śniadanko w cenie zarówno dla wegetarian jak i mięsożerców :-). SUPER!!!!”

• „bardzo blisko do wjazdu do parku, śniadanie OK”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Montana

na podstawie 1 668 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com