Montana Province Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Family Hotel Komhotel Ocena: 10,0

„Basenik i jedzenie”

• „Cisza, wygodne łóżka. ”

• Suhin Dol Hotel Ocena: 10,0

„Kolejna perła na naszej trasie. W takiej ubogim otoczeniu bardzo sympatyczna kwatera z przemiłym właścicielem. Super domowe śniadanko. Fajny basen z leżakami. Do tego idealna czystość. Zdecydowanie i gorąco polecamy :)”

• Suhin Dol Hotel Ocena: 9,6

„Hotel nie jest nowy, ale czysty i z „górskim” klimatem. Personel bardzo się starał. Na parterze restauracja-bar. Ceny bardzo przyjazne. Spokojne miejsce. Atmosfera wioski jak w Bieszczadach w latach 70-tych. Dla nas super”

• Barzia Holiday Club Ocena: 10,0

„Spędziliśmy tylko 1 noc w drodze z Grecji . Bardzo komfortowe pokoje z lodówkami i pięknymi czystymi łazienkami . Personel miły i pomocny. Śniadanie w formie bufetu , duży wybór i dobra kawa . Jedzenie w restauracji bardzo dobre.”

• Family Hotel Ring Ocena: 7,9

„Śniadanie było niezwykle niesmaczne i skąpe. Podobał nam się widok z apartamentu.”

• Suhin Dol Hotel Ocena: 7,9

„Restauracja na miejscu, śniadanie na następny dzień i sklep na miejscu. Fajna okolica w pięknych górach coś jak polskie Bieszczady. Atrakcyjne ceny potraw.”

• „Detale w obiekcie dopracowane ze smakiem. Wyjątkowo czysto i pachnąco. Przestronne pokoje. Śniadanie gustowne i smaczne.”

• Barzia Holiday Club Ocena: 10,0

„Super miejsce, wspaniały personel, świetne jedzenie, basen, boisko, kort tenisowy. Rewelacyjne ceny za wszytko. Bardzo polecamy”

10 Najlepszych Hoteli w regionie Montana Province