Montenegro Coast Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Apartments Adžić Ocena: 9,2

„Bardzo ładny, przestronny apartament z pralką, wyjście na ogród, przyjaźni gospodarze. Na miejscu okazało się że autobusy przejeżdżające przez zatokę kotorska zatrzymują się 5 min po pełnej godzinie przy stacji benzynowej, która jest oddalona o jakieś 400 m od obiektu. ”

• Hotel Šajo Ocena: 9,2

„Korzystne położenie blisko plaży. Bardzo miły, pomocny personel. ”

• Apartments Subotic Ocena: 8,8

„Cudowne miejsce ze śródziemnomorskim klimatem. Zejście z tarasu do wody. Urocze wewnętrzne patio. Polecam.”

• HOTEL 'LIBERTAS' Ocena: 8,8

„Bardzo miła obsługa, piękny widok z okna na zatokę, ładny pokój z nowym wyposażeniem, pyszne śniadania, miejsce parkingowe w monitorowanym garażu, codziennie sprzątany pokój, szybkie połączenie z Internetem, z basenu (zewnętrznego) nie korzystaliśmy, ale pomimo początku października nadal wyglądał na czynny”

• „Piękny widok z balkonu, blisko do plaży i starego miasta”

• Hotel Del Mar Ocena: 9,0

„sniadanie ok pokoj spelnia oczekiwania”

• „- sprawny kontakt z obsługą przed przyjazdem, - kanały XXX w telewizorze, - jest lodówka i klimatyzacja,”

• FREEDOM HOSTEL 2 Ocena: 9,2

„Bardzo miła obsługa - pomocna we wskazaniu co robić w mieście przy ograniczonych możliwościach czasowych, świetne położenie , czyste pokoje i świetni współlokatorzy :)”

• Apartmani DDD MAX Ocena: 9,2

„Mieszkaliśmy w apartamencie na parterze z ogródkiem. Bardzo fajne mieszkanie, duży komfort. Podziękowania dla Pana Igora za towarzystwo, wsparcie i dobre wino. Przemiły człowiek. Jedynym problemem były komary, ale kupiliśmy raid do gniazdka i pomogło. Okolica przyjemna, bardzo blisko sklepy, piekarnia i butcher, gdzie można zamówić przygotowanie mięska na grillu. Do plaży schodzi się w dół jakieś 5 minut, która jest kamienista, więc specjalne buciki mogą się przydać, komplet leżaków 9 euro. My mieliśmy swoje.To była druga połowa września, już po sezonie, ale pogoda wciąż piękna i mało ludzi i ta turkusowa woda w morzu i promenada na wieczorne spacery...Podrożowaliśmy samochodem, w związku z czym bardzo przydatne było bezpłatne miejsce parkingowe. Zatoka kotorska jest przepiękna. Ogólnie Czarnogóra nas bardzo miło zaskoczyła. Cudowne wakacje, gorąco polecam.”

• Iberostar Herceg Novi Ocena: 10,0

„Widok z pokoju hotelowego, miejsce przy basenie, widok z restauracji, przepyszne i roznorodne posilki, super pomocni i przyjazni pracownicy (recepcja, administracja i animatorzy)”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Montenegro Coast

na podstawie 23 483 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com