Montevideo Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Blisko plazy”

• „Chyba najbliżej portu jak się da i to jest super jesli sie przybywa Buquebusem. Tylko ten przewoźnik ma bezpośrednie połączenie. Vis a vis obiektu jest market, a na nim kilka fajnych knajp. Bardzo uprzejma i kompetentna obsługa mówiąca dobrze po angielsku, oferująca pomoc i darmowe mapy + podpowiedzi. Elegancko podane i długo serwowane śniadanie, widać że dbają o gości najlepiej jak umieją. Wifi działa bardzo dobrze. Drink lub lód do pokoju tez nie jest żadnym problemem. Bardzo dobry wybór!”

• „Bardzo uprzejmy personel, pomocny w każdym momencie, bez problemu zostały nam wypożyczone rowery bez żadnej dodatkowej opłaty, w weekend doskonały stosunek jakości do ceny, serdecznie polecam!”

• Hotel Klee Ocena: 10,0

„Śniadanie wspaniałe hotel doskonale położony z wszystkimi udogodnieniami, personel bardzo pomocny”

• Hotel Palacio Ocena: 8,8

„Doskonała lokalizacja, niesamowity budynek z zabytkową i niezwykle klimatyczną windą. Jeśli ktoś jest fanem pięknych, starych kamienic będzie oczarowany :) Bardzo czysto, obsługa pomocna (choć mówiąca głównie po hiszpańsku). Polecam!”

• Parque Hostel Ocena: 9,6

„Super klimat. Świetni ludzie. Polecam”

• Posada Del Gaucho Ocena: 2,5

„Lokalizacja - bliskość do starej części miasta.”

• Hotel America Ocena: 7,9

„Dobry hotel w centrum ze smacznymi śniadaniami i bardzo pomocną obsługą. Jednocześnie jest to hotel ze wszystkimi mankamentami centrum (widok z okna tragiczny na drugą ścianę, kolejna kamienica była tak blisko, że słońce nie docierało do pokoju i panował w nim permanentny mrok). Generalnie jak na tak drogie miasto hotel był w dobrej cenie no i kilka kroków od centralnego placu Montevideo. Mógłbym się w nim ponownie zatrzymać”

• Hotel London Palace Ocena: 7,9

„-dobre śniadanie -jadąc autobusem z lotniska od przystanku jest jakieś 10min spacerem -praktycznie samo centrum, blisko do wszystkich głównych atrakcji -hotel ładny mimo, że jego lata świetności były dobre kilkanaście lat temu -personel cały czas dba o czystość w hotelu”

28 Najlepszych Hoteli w regionie Montevideo