Monti Nebrodi Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Red Hotel Sant'Elia Ocena: 10,0

„Basen”

• „Śniadania, widok, lokalizacja spokój ”

• Barone Montefeo Ocena: 10,0

„Jeden z najlepszych obiektów agroturystycznych, w którym nocowaliśmy. Mówimy to z pełną odpowiedzialnością, bowiem nocowaliśmy w wielu miejscach. Bardzo mili i pomocni gospodarze. Przepyszne i ogromne śniadania, które podawane są w ogrodzie na świeżym powietrzu. Możliwość obcowania z naturą. Sam obiekt znajduje się na sporym wzniesieniu, skąd roztaczają się przepiękne widoki. Pokoje bardzo czyste i dobrze wyposażone. Świetne miejsce wypadowe na północną Sycylię, Etnę i okolice. Bardzo polecamy!!! //ENG: One of the best agritourism facilities we stayed at. We say it with full responsibility because we have stayed in many places. Very nice and helpful hosts. Awesome and huge breakfasts that are served in the outdoor garden. Possibility to interact with nature. The object itself is on a high hill, with magnificent views. Rooms are very clean and well equipped. Great starting point for northern Sicily, Mount Etna and the surrounding area. We highly recommend it !!!”

• „pięknie położony dom na wzgórzu z widokiem na morze i góry, można podziwiać codzienny zachód słońca; cisza, spokój; gospodarze mieszkają w osobnym domu - hodują różne zwierzęta, są przemili, pomocni; jest to raczej agroturystyka, do morza trzeba dojechać, ale za to na miejscu do wyłącznej dyspozycji spory, czysty basen; konieczny samochód; mogą tu odpocząć wszyscy - pary i rodziny z dziećmi; serdecznie polecam”

• Barone Montefeo Ocena: 8,8

„Gospodarze przygotowali dla nas wyjątkowe śniadanie, dziękujemy.”

• Red Hotel Sant'Elia Ocena: 8,8

„Sam nie wiem , chyba to że udało mi się cało wrócić , tzn. że auto w całości dojechało. Cała Sycylia jest piękna , wszystko mi się podobało , brakowało mi normalnego pieczywa...Chętnie jak będzie okazja , to odwiedzę ten hotel. Jeśli ktoś szuka taniego i czystego miejsca noclegowego , na wypady po Sycylii , to polecam”

• Red Hotel Sant'Elia Ocena: 9,6

„Obiekt malowniczo położony z pięknym widokiem na morze. Fajny basen. Bardzo miły personel. Smaczne kolacje, większe urozmaicenie potraw, w tym warzywa powinny być na śniadanie.”

• Red Hotel Sant'Elia Ocena: 6,7

„Bungalow, w którym mieszkaliśmy był w porządku. No może prócz lodówki, która nie chłodziła. Zawiedzeni byliśmy brakiem wifi. Mimo zgłaszania problemów wifi było tylko w budynku głównym i przy basenie. O standardzie hotelowym świadczył brak jakichkolwiek naczyń w bungalowie, wymiana ręczników co 3 dni, a także codzienne sprzątanie. Dużym plusem był też basen (tylko 2 dni był tłok). Bungalowy położone są na stromym zboczu górskim, piękny widok z okna na oddalone morze i panoramę miasta Santa Agata. Do plaży kilkanaście kilometrów.”

• „Komfortowy, ogromny w pełni urządzony apartament , z dala od zgiełku miasta ,Piękny widok z balkonu na morze, plaża kamienista ,pusta nawet w szczycie sezonu! Polecam szczególnie osobom które chcą spędzić wakacje w ciszy .Nieopodal apartamentu pizzeria, bar na plaży. Do uroczego miasteczka San Stefano 6 min autem.”

10 Najlepszych Hoteli w regionie Monti Nebrodi