Mpumalanga Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Aan De Vliet Ocena: 8,3

„Wystrój całego ośrodka robi wrażenie, bungalowy są dobrze wyposażone ale ich stan budzi już pewne zastrzeżenia, dobra baza wylotowa do Parku Krugera ”

• Aan De Vliet Ocena: 7,9

„obiekt ogrodzone płotem pod prądem. ale to oczywiste ze względu na bliskość dzikich zwierząt. miłe bungalowy dają kameralny klimat. do tego odkryty basen. miejsca parkingowe przy bungalowach. i tylko 20 km od parku Krugera.”

• „Na parę dostaliśmy domek 166m2 z dwoma sypialniami, wielką kuchnią i salonem! Wanna z hydromasażem w łazience (zewnętrzne jacuzzi dodatkowo płatne za prąd). Pobyt wykorzystany na wypady do doliny Blyde i Krugera, więc nie korzystaliśmy z infrastruktury ośrodka. Własne małpy (na początku atrakcja, potem raczej uciążliwość).”

• Aan De Vliet Ocena: 7,5

„Piękna lokalizacja.”

• Hazyview Cabanas Ocena: 10,0

„Wyposażona kompletnie kuchnia z grillem zewnętrznym. Na terenie obiektu znajduje się sklepik gdzie można prawie wszystko kupić w dobrej cenie np. steki, piwo ( duże 0.7l - 20ZAR) śmieszna cena. Jest również restauracja na pozór taka sobie ale jedzenie super - polecam Nie trzeba wyjeżdżać np, do Hazywiev parę kilometrów na kolację”

• @ The Village Lodge Ocena: 7,1

„Dobre położenie do wyprawy na safari (Kruger NP). Klimatyczny (egzotyczny) wystrój i atmosfera obiektu. Miła obsługa, pyszne śniadanka. Na basen przychodzi cała okolica i jako jedyni "biali" stanowiliśmy dużą atrakcję (szczególnie , że ....... umieliśmy pływać). Dla nas atrakcją była obserwacja "żywiołowej zabawy" .”

• „Obfite śniadania i doskonale kolacje podczas których mogliśmy poznać i innych gości. Bardzo sympatyczna obsługa i profesjonalni przewodnicy. Wygodny namiot.”

• „Podoba mi się rewelacyjna obsługa i dbałość o gości pod każdym względem ::))”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Mpumalanga

na podstawie 24 468 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com