Mühlviertel Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Waldheimat Ocena: 9,2

„Bardzo miła obsługa, czyste i komfortowe pokoje, bardzo dobre śniadania. Bardzo cicho w nocy. Hotel położony na skraju miasteczka z dala od ruchliwych dróg. Blisko do centrum Linz.”

• Hotel Kreuzwirt Ocena: 10,0

„Dobry dojazd. Sympatycznie.”

• Hotel Almesberger Ocena: 9,6

„Bardzo przyjemny hotel. Mimo sporych rozmiarów, nie było tłoku. Wiele opcji rekreacyjno - wypoczynkowych. Pokoje czyste, ładne i funkcjonalne. Okolica bardzo ładna. Mieliśmy wykupiony pakiet z pełnym wyżywieniem - śniadania były różnorodne, z opcją zamówienie pysznego, świeżego omleta lub jajecznicy. Popołudniu drobna przekąska (zupa, sałatka, pieczywo jakieś ciasto) a wieczorem kolacja z karty + sałatki / przekąski z bufetu.”

• Hotel Waldheimat Ocena: 10,0

„Bardzo cichy hotel polecam na przerwę w podróży.”

• Apartment St. Nikola Ocena: 10,0

„Bardzo duże i dobrze wyposażone apartamenty. Gospodarz przemiły i uczynny. Śniadanie było dobre i obfite. Gorąco polecam”

• „Usytuowanie obiektu - brzeg Dunaju, obok przebiega Donauradweg - droga rowerowa wzdłuż rzeki. Malowniczo usytuowana miejscowość.”

• „Bardzo pięknie , a historia tego hotelu jest nie do opisania , starsza Pani nam opowiadała, czasy sięgające Jedwabnego Szlaku , a historia jednej głowy o dwóch twarzach -niesamowite, no i kelner Viktor jego expresso super ,polecam wszystkim noclegi w tym miejscu, stylowość obiekty starego , musi mieć wyglądać tak jak ten Hotel”

• „Otrzymaliśmy piękny małżeński apartament z łóżkiem z baldachimem i wanną w salonie w cenie, w której konkurencja oferowała zwykły pokój i to często bez śniadania. Mimo, że autostrada jest bardzo blisko, prawie wcale jej nie słychać. Do centrum Linzu można dotrzeć samochodem w 15min albo w 25min autobusem jeżdżącym co godzinę. Obsługa miła, zwłaszcza serdeczny pan na recepcji. Pod obiektem wygodny parking z zadaszonymi miejscami. Świetna miejscówka na nocleg tranzytowy lub jako baza wypadowa do zwiedzania Linzu.”

• „Położenie obiektu. Tuż przy Donauradweg. Blisko do centrum i sklepu "Hofer".”

• „piękny widok z okna, ładny pokój, trochę stromo na rower :D”

14 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Mühlviertel

na podstawie 717 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com