Münsterland Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Lohmann Ocena: 9,6

„Pokój był czysty, zadbany, duży. W pobliżu piekne tereny do spacerów”

• „Lokalizacja i wystrój hotelu”

• „Tak naprawdę wszystko było super. Jakość obsługi, jedzenie moja ocena znakomita. Naprawdę warto polecam na 1000%”

• „Wygodne łóżka,duży pokoj-30m2, pyszne śniadanie i sympatyczna obsługa”

• „Przestronny pokój, bardzo czysto, taras bardzo wygodna rzecz dla osób palących, śniadanie bardzo dobre, duży wybór, obsługa bardzo miła, cena jak na takie warunki wydaje mi się, że bardzo dobra. Bardzo polecam.😊”

• Hotel Schepers Ocena: 8,8

„Był problem z rezerwacją nie dzałał system po 30 min zapłaciliśmy za pobyt z góry gotówkowo nie otrzymując potwierdzenia a rano niespodzianka inna osoba narecepcji przy zdaniu kart pyta czy płacimy gotówką czy kartą ?? Tłumaczymy wczorajszą sytuacje a pani z recepcji wola innego pracownika i patrzą na nas jak na oszustów i dopiero po naszych protestach i skontaktowaniu się z osoba która nas przyjmowała jakoś się wyjaśniło a rachunku i tak nie dostaliśmy”

• Landhaus Keller Ocena: 3,3

„Nic”

• „Czysty i przyjemny. Polecam”

• Hotel Jellentrup Ocena: 10,0

„My best hotel. Mój najlepszy hotel.”

• „Parking z tyłu hotelu bezpłatny, ale trzeba dopytać, bo pani, przy pytaniu, czy mogę parkować bezpłatnie przy ulicy, odparła tylko, że do ósmej...nie informując mnie, że jest z tyłu własny hotelowy parking. Sam go znalazłem... :o) Śniadanie stół szwedzki, wszystko co trzeba na nim. Mimo, że okna pokoju wychodziły od głównej ulicy miasteczka, to można było się wyspać. W nocy panował tam anielski spokój. Duży pokój z dwoma szerokimi łóżkami i łazienką i tv plus stolik z fotelami. Praktycznie wszystko co trzeba. Jest czysto ale...”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Münsterland

na podstawie 3 061 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com