Mugello Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Albergo Padellino Ocena: 7,1

„Miły właściciel, prywatny parking”

• „Przepiękne miejsce, schowane między górami i lasami. Cisza i spokój. Polecam serdeczne ”

• „Super śniadanie. Przemiły personel. Śliczne miejsce. ”

• SommaVilla B&B Ocena: 10,0

„Petra, właścicielka, to przemiła osoba. Jej rady dotyczące restauracji, czy zwiedzania były nieocenione. Obiekt przeuroczy, butikowy, ciekawie urządzony. Cisza i spokój sprzyjały relaksowi. Doskonałe śniadania, a wieczory przy lampce wina na zewnątrz pozwalały odpocząć. W gorące dni basen daje ukojenie i zapewnia fantastyczne widoki. Niedaleko do ważnych miejsc turystycznych. Obiekt z pewnością wart ceny.”

• „Bardzo uprzejmi i uczynni właściciele obiektu. Mogliśmy czuć się tam jak u siebie w domu.”

• Inn Hotel Ocena: 8,8

„Bardzo dobra lokalizacja niedaleko autostrady. Szybki dojazd do Florencji. Czysto, miły i pomocny personel. W pobliżu stacja benzynowa.”

• Inn Hotel Ocena: 10,0

„Chyba jedno z najlepszym miejsc w których spałem w drodze na wakacje. Bardzo miła obsługa. Mc Donald w zasięgu wzroku, do tego obok jeszcze jakaś restauracja, bardzo blisko zjazdu z autostrady, a jednocześnie cichutko w pokoju. Śniadanie fajne. Polecam.”

• „Doskonałe miejsce do wypoczynku z rodziną. Budynek odnowiony, ale utrzymany w toskańskim stylu. Duża przestrzeń do spacerów wśród gaju oliwnego. Zewnętrzny basen idealny dla dzieci i dorosłych. Bardzo przyjazna i pomocna obsługa. Super śniadania. Hotel w idealnym umiejscowieniu do zwiedzania całej Toskanii.”

• „Widok z tarasu restauracyjnego. Czysty I zadbany basen. Piękne wnętrze hotelu. Obsługa kelnerska miła. Bagażowy B. chętny do pomocy. Ciekawe tawerny w okolicy. Kilka km do myjni ręcznej. Bardzo czyste powietrze. ”

• Inn Hotel Ocena: 7,9

„Śniadanie były bardzo smaczne z dużym wyborem pomiędzy serami, wędlinami i ciastami.”

18 Najlepszych Hoteli w regionie Mugello