Murtal Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Postcafe Ehgartner Ocena: 10,0

„Bardzo miła Właścicielka. Czysto schludnie i niedrogo. Łazienka BIG! :) Polecam.”

• „Wyposażenie, lokalizacja, austriacki klimat”

• „Wielką zaletą obiektu jest jego lokalizacja w samym centrum Knittelfeld. W hotelu znajduje się przyzwoita włoska pizzeria i restauracja. Bez rewelacji ale w sam raz na kolacje po ciężkim dniu pracy. Parking bardzo przyzwoity, pojemny, normalnie opłata wynosi 5€, natomiast w recepcji można dostać specjalny żeton do otwarcia szlabanu.”

• „Polecam apartament - idealny dla rodziny . Duża kuchnia . Apartament czysty i dobrze wyposażony . Niczego nie brakuje . Super stoki narciarskie - moja żona uwielbia tutaj wracać . Byliśmy tutaj 3 lata pod rząd , w tym roku krótki wyjazd 3 dniowy . Lubimy tutaj wracać . Bezproblemowy kontakt z właścicielką panią Sabiną . Polecamy w 100 % . Na pewno znów tutaj wrócimy .”

• 1a Hotel Steiner Ocena: 9,6

„Wszystko jak trzeba wrażenie ogromne,zaskoczenie pozytywne ;) Polecam ten Objekt”

• Best sleep Hotel Ocena: 6,2

„Czysto.”

• „Niezbyt przestronny domek campingowy (VENUS) . Czysto, ciepła woda, ogrzewanie elektryczne. Bez luksusów, ale kilka dni do się przemieszkać. Mały sklepik na miejscu otwarty 2x2h dziennie. Placyk zabaw dla dzieci. MicroZOO. Brak komarów. Na minus - nieprzyjemny zapach gnoju z okolicznych pól (lipiec).”

• Lachtalhaus Ocena: 8,3

„Bardzo dobre śniadanie, lokalizacja w górach daleko od miejskiego zgiełku.”

• „- dobra restauracja - wygodne łóżka z czystą pościelą - dobra lokalizacja - dobry kontakt z personelem”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Murtal

na podstawie 5 640 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com