Murter Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „W Villa Russo byliśmy w drugiej połowie września, więc już lekko po sezonie i cena też atrakcjyjna. Miejsce bardzo mile nas zaskoczyło. Do dyspozycji cale piętro 😀 Duży, przestronny apartament z dwiema sypialniami, łazienką, jadalnią połączoną z aneksem kuchennym - właściwie kuchnią w pełni wyposażoną, łącznie ze zmywarką, opiekaczem, małym ekspresem do kawy i mnóstwem innych rzeczy 😊 Całość ładnie urządzona, no i ten taras tylko do naszej dyspozycji i naprawdę z widokiem na morze😀! Dodatkowo a dolnym tarasie do dyspozycji stoliki i duży grill 😊 W salonie klimatyzacja (w sypialniach wiatraki - to jedyny mankament tego miejsca - we wrześniu ok. ale w sezonie ciepło w tych pomieszczeniach może być trochę uciążliwe...) i dodatkowe miejsce do spania dla dwóch osób. 6 osób w apartamencie to max. a dla czterech to naprawdę komfortowe miejsce. Wszędzie blisko - do centrum, portu, na plażę (ogólnie Tisno to małe miasteczko 😉) Właścicielka okazała się przemiłą kobietą. Ogólnie atmosfera cudownej ciszy, spokoju i luzu - czyli wszystkiego czego nam trzeba było 😀 Polecam wszystkim szukającym spokoju i rodzinnej atmosfery!! ”

• Hotel Colentum Ocena: 5,4

„plaża i bardzo miła obsługa”

• Apartmani Stanko Ocena: 10,0

„Piękny widok, bardzo miły gospodarz.”

• Apartments Luka Ocena: 4,2

„Tylko widok z okien”

• Apartments Jukic Ocena: 10,0

„Bardzo ładny, komfortowy apartament z pięknym widokiem na okolicę. Wygodne łóżka, dobrze wyposażony aneks kuchenny, duża wygodna łazienka. Bardzo czysto. Pensjonat położony w centrum Murteru, ale w bardzo cichej okolicy. Blisko do sklepów, restauracji, plaży i promenady nadmorskiej. Wszystkie okna zaopatrzone w moskitiery chroniące przed komarami i żaluzje chroniące przed ostrym słońcem. Polecam.”

• Apartment Katarina Ocena: 10,0

„Obiekt, spełnił moje oczekiwania, a nawet je przewyższył. Obiekt przy samej plaży, spokój, cisza, morze... czego chcieć więcej. Gospodyni bardzo miła i pomocna. Apartament czysty, przestronny, ale najlepszy był dużyyy taras. Śniadanie z widokiem na morze........ mistrzostwo świata.”

• „Apartament niezwykle ładny, czysty, wygodny i przytulny, znajduje się na drugim, najwyższym piętrze. Duży taras z którego roztacza się widok na morze i okoliczne domy, a na nim dobrze wyposażony aneks kuchenny. W apartamencie jest również klimatyzacja. Mieszkaliśmy w tym miejscu we wrześniu przez tydzień i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu i niskiej ceny.”

• Apartment Pia Ocena: 9,6

„Warunki bardzo dobre; Pokoje, kuchnia, łazienka- wszystko OK. Bardzo mili i życzliwi właściciele. Polecam.”

• „Zadowoleni byliśmy z bardzo dobrej lokalizacji "apartamentu" i pięknego widoku z tarasu na zatokę i plażę, blisko do sklepów i restauracji oraz plaży, ale jednocześnie poza centrum, więc nocą można się wyspać. Klimatyzacja.”

• Apartments BBJezera Ocena: 7,9

„nowe wyposażenie, czysto w obiekcie, miejsce parkingowe na posesji, klimatyzacja, spory taras, przestronna sypialnia, możliwość noclegu dla 6 osób, wygodne łóżko w sypialni.”

10 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Murter

na podstawie 846 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com