Murter Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• House " Bond " Ocena: 9,6

„Bardzo miły i pomocny gospodarz. Polecam obiekt dla rodzin z dziećmi. Teren zamknięty.”

• „Widok na port jachtowy z tarasu. Pomocna gospodyni.”

• Brošćica 16 Ocena: 10,0

„Wspaniały widok, niewielka odległość do plaży. Apartament świetnie wyposażony. Cisza i spokój.”

• Apartman Viktor Ocena: 8,8

„Super miejsce, na plaży mało ludzi.”

• Apartments Turkalj Ocena: 9,2

„Bardzo mili gospodarze. Fantastyczny widok z tarasu na wschód słońca. Parking pod domem. Do plaży Slanica 550 m - w morzu piaseczek i dużo miejsca do zabawy pomimo dużej ilości ludzi. Do plaży i do miasta z górki :). Sklep na początku ulicy - wystarczająco zaopatrzony. Na większe zakupy warto wybrać się do marketu Tommy - 5 km przed wjazdem do Murter - tu konieczna wyprawa samochodem (ale warto). Polecam pizzerię Barbara - genialne jedzenie, świetnie przyprawione i w rozsądnej cenie.”

• „Apartament znajduje się w spokojnej okolicy, składa się z dwóch sypialni, pokoju dziennego, małej kuchni oraz dużego tarasu z przepięknym widokiem. Apartament nowy i czysty, teren wokół zadbany. Prywatna kamienista plaża, część plaży ogrodzona i zacieniona drzewami. Do użytku plastikowe leżaki i stół do pingponga. Klimatyzacja tylko w salonie, tak więc spanie z tylko otwartymi drzwiami. Bardzo mili i pomocni Właściciele.”

• „Klimatyzacja, stosunek cena/jakość. Jak ktoś liczy na tani pobyt w centrum Murteru to pozycja prawie że idealna.”

• Hotel Colentum Ocena: 5,4

„plaża i bardzo miła obsługa”

• Apartments Jukic Ocena: 10,0

„Bardzo ładny, komfortowy apartament z pięknym widokiem na okolicę. Wygodne łóżka, dobrze wyposażony aneks kuchenny, duża wygodna łazienka. Bardzo czysto. Pensjonat położony w centrum Murteru, ale w bardzo cichej okolicy. Blisko do sklepów, restauracji, plaży i promenady nadmorskiej. Wszystkie okna zaopatrzone w moskitiery chroniące przed komarami i żaluzje chroniące przed ostrym słońcem. Polecam.”

• Apartment Pia Ocena: 9,6

„Warunki bardzo dobre; Pokoje, kuchnia, łazienka- wszystko OK. Bardzo mili i życzliwi właściciele. Polecam.”

27 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Murter

na podstawie 4 098 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com