Nagano Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Unicorn Ocena: 10,0

„Spokojna okolica Czysto ”

• Yudanaka Seifuso Ocena: 10,0

„Miejsce cudowne, mimo słabego angielskiego u wlascicieli, bez problemu można było się dogadać, kolacja i onsen wspaniałe, pokój super a cisza jakiej nigdy nie doswiadczylem”

• „Matsumoto i obiekt Southern Cross Inn bardzo pozytywnie nas zaskoczył. Wyjątkowo miły i pomocny personel hotelu, który pomimo pewnych problemów z językiem angielskim i tak sprawił, że nasz pobyt tam był znakomity. Na powitanie dostaliśmy małe upominki. Napoje w cenie, bardzo obfite śniadanie w stylu japońskim w przystępnej cenie. Pokój o normalnej wielkości dla standardów japońskich, czysty, schludny i wygodny. Świetna lokalizacja 5min piechotą do najważniejszych atrakcji miasta. Gorąco polecam!”

• Senshinkan Matsuya Ocena: 10,0

„Nasz pobyt w tym tradycyjnym hotelu był znakomity. Od momentu wejścia cala uwaga personelu skupiła się na nas i poczuliśmy się prawdziwie docenieni. Wszystkie zawiłe koncepcje ryokanu zostały nam wyjaśnione w przystępny sposób w doskonałym języku angielskim. Hotel zapewnia pyszne posiłki w stylu japońskim. W samym obiekcie znajduje się pięknie przygotowany mały onsen na wyłączność gości. Dostajemy również klucz do 9 łaźni publicznych pomiędzy którymi możemy swobodnie się poruszać w ślicznych yukatach zapewnionych przez hotel. Ponadto hotel zapewnia bezpłatny odbiór ze stacji w dniu przyjazdu (wystarczy podejść do punktu informacyjnego na stacji yudanaka, który wykona telefon do ryokanu). Dodatkowo hotel przewiózł rano nasze rzeczy do kawiarni przy stacji dzięki czemu mogliśmy bez zbędnych bagaży zwiedzić snow monkey park, pod który podwiòzł nas personel hotelowy. Bardzo miło wspominamy pobyt w tym przybytku. Gorąco polecam, prawdziwie tradycyjne przeżycie japońskie.”

• „Gandzo fajna łaźnia z pięknym widokiem”

• NOSARU HOSTEL Ocena: 7,9

„Super położony, klimat miejsca, możliwość dostępu do Onsenu.”

• „Na pewno ogromnym plusem jest lokalizacja. Bezpośrednio przy dworu kolejowym i obok stacji autobusowej z której można pojechać np. do Kamikochi. Dodatkowo dosłownie za rogiem zaczyna się dzielnica pełna knajpek. Do zamku ok 12-15 min piechotą”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Nagano

na podstawie 1 350 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com