Park Narodowy Gesäuse Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Czysto,miło,jedzenie bardzo dobre/miód zwłaszcza/ obsługa przyjazna”

• „Piękny widok na góry, obsługa bardzo miła i pomocna, polecam jako przystanek w drodze na południe Europy.”

• Rafting Camp Palfau Ocena: 9,2

„Miejsce bardzo ciche i urokliwe. Prawdziwy odpoczynek - szczególnie dla rodzin z dziećmi.”

• „Hotel zlokalizowany w górach z ładnym widokiem na okolicę. Personel hotelu jest bardzo miły, przyjazny i pomocny. Pokoje czyste i schludne. Dania serwowane w hotelu są świeże i smaczne. Dobre miejsce na przystanek dla osób podróżujących na południe Europy - prosty i dogodny dojazd z autostrady A9.”

• „Hostel ma rewelacyjną cenę w stosunku do innych w okolicy, pokoje duże z bardzo dużymi łazienkami, blisko do Narodowego Parku Gesäuse, bardzo malownicze wioski wokoło. Alpejski urok. Śniadanie możliwe ale płatne dodatkowo. Dostępna fajna kuchnia. Hostel organizuje spływy pontonami i kajakami ale są dość drogie, cena około 50euro od osoby.”

• „Zamkowy wystrój, smaczne jedzenie,urokliwe położenie”

• „BARDZO PORZĄDNY HOTEL. PIĘKNIE POŁOŻONY I BARDZO ZADBANY. PERSONEL NADZWYCZAJ POMOCNY I BARDZO MIŁY ( PRZYJECHALIŚMY DUŻO WCZEŚNIEJ , A POMIMO TEGO POKÓJ DOSTALIŚMY JUZ PO PÓŁ GODZINIE ) cZYSTOŚĆ W POKOJACH NA WYSOKIM POZIOMIE, CIEPŁA WODA PRZEZ CAŁY CZAS,DUŻA ŁAZIENKA, PRZESTRONNY I JASNY POKÓJ Z WIDOKIEM, ŁÓŻKA WYGODNE .............WSZYSTKO NA 5+ :) ..................... JEDYNE CO MOŻE KOMUŚ SIĘ NIE SPODOBAĆ ( DLA NAS BYŁO TO ZUPEŁNIE OBOJĘTNE ) , TO BRAK TELEWIZORA.----NATOMIAST MOŻLIWOŚĆ PARKOWANIA ( DARMOWO ) ODPOWIEDNIA DO KAŻDEGO "GABARYTU" AUTA :)”

• „Bardzo miła obsługa, czekali na nas z kolacją a przyjechaliśmy około 21,30.”

• „Drugi raz trafiłem do tego miejsca i jeśli będę w okolicy to na pewno będę chciał ponownie tam nocować. Bardzo mili i pomocni gospodarze. Pole namiotowe, schronisko z pokojami wieloosobowymi i domki letniskowe. Domek świetnie wyposażony z doskonały ogrzewaniem. Sanitariaty zadbane. Tak powinny wyglądać wszystkie kempingi.”

• Gesäuse-Lodge Ocena: 10,0

„Byliśmy w Gesause Lodge drugi raz, będziemy i trzeci. (i pewnie czwarty :D)”

5 Najlepszych Hoteli w regionie Park Narodowy Gesäuse